Všade vyzerá dobre

Exteriér

S modelom Passat Alltrack môžete opustiť známe trasy a vďaka jeho väčšej svetlej výške sa spoľahlivo pohybovať na štrkových cestách. Predný nárazník s maskou v športovom dizajne off-road a viditeľná ochrana proti podbehnutiu vpredu a vzadu z ušľachtilej ocele tiež potvrdzujú jeho schopnosť jazdiť aj po náročnom povrchu. Pri pohľade spredu vás nadchnú sériové svetlá do hmly a kryty vonkajších spätných zrkadiel v prevedení chrómu.

V zadnej časti sa na oboch stranách vynímajú lichobežníkové chrómové koncovky výfukovej sústavy. Svetlomety zadnú časť vozidla opticky rozširujú. A nápis "Alltrack" na maske chladiča, na bokoch a na zadných dverách, ako aj sériové 17-palcové disky z ľahkej zliatiny "Ancona" dokazujú, že športovým detailom sa venovala veľká pozornosť.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menü schließen
Zatvoriť
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team