Všade vyzerá dobre

Exteriér

S modelom Passat Alltrack môžete opustiť známe trasy a vďaka jeho väčšej svetlej výške sa spoľahlivo pohybovať na štrkových cestách. Predný nárazník s maskou v športovom dizajne off-road a viditeľná ochrana proti podbehnutiu vpredu a vzadu z ušľachtilej ocele tiež potvrdzujú jeho schopnosť jazdiť aj po náročnom povrchu. Pri pohľade spredu vás nadchnú sériové svetlá do hmly a kryty vonkajších spätných zrkadiel v prevedení chrómu.

V zadnej časti sa na oboch stranách vynímajú lichobežníkové chrómové koncovky výfukovej sústavy. Svetlomety zadnú časť vozidla opticky rozširujú. A nápis "Alltrack" na maske chladiča, na bokoch a na zadných dverách, ako aj sériové 17-palcové disky z ľahkej zliatiny "Ancona" dokazujú, že športovým detailom sa venovala veľká pozornosť.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť