Všade vyzerá dobre

Exteriér

S modelom Passat Alltrack môžete opustiť známe trasy a vďaka jeho väčšej svetlej výške sa spoľahlivo pohybovať na štrkových cestách. Predný nárazník s maskou v športovom dizajne off-road a viditeľná ochrana proti podbehnutiu vpredu a vzadu z ušľachtilej ocele tiež potvrdzujú jeho schopnosť jazdiť aj po náročnom povrchu. Pri pohľade spredu vás nadchnú sériové svetlá do hmly a kryty vonkajších spätných zrkadiel v prevedení chrómu.

V zadnej časti sa na oboch stranách vynímajú lichobežníkové chrómové koncovky výfukovej sústavy. Svetlomety zadnú časť vozidla opticky rozširujú. A nápis "Alltrack" na maske chladiča, na bokoch a na zadných dverách, ako aj sériové 17-palcové disky z ľahkej zliatiny "Ancona" dokazujú, že športovým detailom sa venovala veľká pozornosť.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen