Váš displej s programom na želanie

Passat Alltrack Digitálny kokpit

Chceli by ste mať na displeji zobrazenú len rýchlosť a kilometre? Alebo aj iné údaje o jazde? Alebo navigačnú mapu? Alebo názov piesne, ktorú práve počúvate? Alebo viac informácií naraz?

Doslova to máte vo svojich vlastných rukách: pomocou multifunkčného volantu si môžete sami jednoducho nakonfigurovať displej Digital Cockpit s vysokým rozlíšením. A presne tak, ako si želáte.

  • 26 cm (10,25 palcov) farebný TFT displej
  • možnosť mnohých konfigurácií - tri z nich možno uložiť ako obľúbené

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.