Príjemná klíma pre všetkých

Passat Alltrack
Klimatizácia „Air Care Climatronic“

Vašim cestujúcim je príliš teplo, ale vám je chladno? Alebo opačne? S voliteľnou klimatizáciou "Air Care Climatronic"⁠ s trojzónovou reguláciou môžete nezávisle od seba nastaviť teplotu na strane vodiča, spolucestujúceho a cestujúcich na zadných sedadlách. Cestujúci na zadných sedadlách majú k dispozícii aj vlastné ovládacie prvky. Systém "Air Care Climatronic" však dokáže oveľa viac: čím pomalšie jazdíte, tým je prevádzka ventilátora tichšia. A pri použití ostrekovačov čelného skla alebo zaradení spiatočky sa systém automaticky prepne na vnútornú cirkuláciu vzduchu. Pachy tak zostanú mimo vnútorného priestoru vozidla. V skratke: Passat Alltrack ponúka príjemnú klímu na cestovanie.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.