Už žiadne „Nudím sa“ a „Kedy tam už budeme?“

Passat Alltrack
Streamovanie & internet

Vo svojom vozidle Volkswagen máte na želanie prístup k vybraným streamovacím službám1,2, ako napríklad Apple Music, nespočetné množstvo staníc vysielajúcich naživo a podcastov internetových rádií1,2. Okrem toho vám integrovaný prístupový bod WLAN1,2 umožňuje surfovať na internete až ôsmim koncovým zariadeniam súčasne. Vďaka tomu budú aj dlhé cesty autom kratšie a počet hlášok "nudím sa" zo zadného sedadla výrazne nižší. Stačí sa raz prihlásiť pomocou existujúcich prístupových údajov a využívať priamy prístup cez voliteľný navigačný systém vo vozidle - bez akýchkoľvek externých zariadení.

Streamovacie služby

Používanie streamovacích služieb si vyžaduje súkromný zákaznícky dátový paušál (dátové balíky prostredníctvom eSIM alebo WLAN tethering) a vyžaduje existujúce konto v príslušnej streamovacej službe.

Na využívanie služieb "Streamovanie a internet", jednotlivých In-Car aplikácií, ako aj prístupového bodu WLAN si môžete predplatiť spoplatnené balíky dát od externého mobilného partnera "Cubic Telecom" a využívať ich v oblasti pokrytia jeho siete v rámci mnohých európskych krajín. Objem údajov týchto balíkov môžu využívať všetci používatelia a cestujúci vo vozidle. Informácie o cenách a podporovaných štátoch nájdete na stránke https://vw.cubictelecom.com

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.