Odvaha parkovať na úzkych miestach.
S parkovacím senzormi v modeli Passat Alltrack

Passat Alltrack asistované parkovanie

  

Parkovacie senzory s funkciou manévrovacej brzdy

Pri parkovaní majte otvorené oči a nastražené uši

Neprehľadné parkovacie miesto? Voliteľné parkovacie senzory vám zvukovým signálom a grafickým zobrazením na displeji systému infotainment signalizujú, či je pred alebo za vozidlom ešte voľný priestor. Pri cúvaní rýchlosťou do 10 km/h môže integrovaná funkcia manévrovacej brzdy zabrániť kolízii alebo aspoň znížiť jej závažnosť.

  • Funkciu parkovacej brzdy možno aktivovať aj stlačením tlačidla pri jazde dopredu

Parkovací asistent

Passat Alltrack: jazdí dobre a parkuje takmer samostatne

Passat Alltrack s voliteľným parkovacím asistentom "Park Assist" vám počas jazdy nielen povie, či je parkovacie miesto dostatočne veľké, ale vozidlo aj zaparkuje1. Vy ovládate spojku, pedál akcelerátora a brzdu. O zvyšok sa postará sám.

  • Senzory vyhľadávajú vhodné parkovacie miesta (do max. 40 km/h)

  • Veľkosť pozdĺžneho parkovacieho miesta musí byť minimálne dĺžka vozidla plus 80 cm manévrovací priestor na zaparkovanie a aspoň 25 cm pred a za vozidlom na vyparkovanie

  • Priečne parkovacie miesta musia mať aspoň 35 cm voľného priestoru po oboch stranách vozidla

Trailer Assist

Jednoduché parkovanie. Aj s veľkým prívesom

Len málo vecí je tak náročných ako cúvanie s prívesom. Iba žeby ste sedeli v modeli Passat Alltrack: Jednoducho stačí zaradiť spiatočku, stlačiť parkovací spínač, zadať požadovaný smer jazdy prívesu, uvoľnene dať ruky z volantu a len zrýchľovať, brzdiť a sledovať okolie - o ostatné sa postará voliteľný asistenčný systém manipulácie s prívesom "Trailer Assist".

Proces možno kedykoľvek deaktivovať

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.