Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Passat so skladovým bonusom až 8 000 €

Viac informácií | Skladové vozidlá

Sprevádzal celé generácie. Nastal čas na ďalší Passat Variant

Ste zaneprázdnený, často chodíte na služobné cesty a v súkromnom živote sa venujete rodine? Potom je pre vás určite dôležité rovnako flexibilné vozidlo. Bez ohľadu na to, čo máte vy, alebo vaša rodina v pláne, Passat Variant to zvládne. Ponúka však nielen svoju známu všestrannosť, ale nadchne aj vysokou úrovňou komfortu.

Nový Passat má množstvo unikátnych vlastností. Tu sú tri z nich:

IQ.LIGHT – Matrix LED svetlomety

Dynamický vzhľad. Bez oslnenia. S voliteľnými IQ.LIGHT - Matrix LED svetlometmi.

Ďalšie prvky dizajnu

Koncept batožinového priestoru

Objem batožinového priestoru až 650 litrov a variabilná podlaha: Vitajte na vesmírnej lodi.

Ďalšie prvky komfortu

We Connect Plus

Zbieraš IQ body? Inteligentné funkcie pre váš Passat Variant.

Viac informácií o konektivite

Komfort

Koncept batožinového priestoru

Passat Variant je v skutočnosti vesmírna loď

Vodiči modelu Passat Variant často tvrdia, že jeho batožinový priestor je ako hala. V poriadku, možno to nie je celkom pravda, ale jeho koncept batožinového priestoru ponúka naozaj veľa:

  • objem batožinového priestoru až 650 litrov

  • až 1 780 litrov pri sklopených operadlách zadného sedadla

  • variabilná podlaha v sériovej výbave

  • voliteľná výbava: napínací popruh na koľajnici, posuvná podlaha batožinového priestoru a ochrana nakladacej hrany z nehrdzavejúcej ocele

  • tiež na želanie: zadné dvere s elektrickým otváraním a zatváraním a kryt batožinového priestoru ovládaný stlačením tlačidla

Digitálny kokpit

Váš displej s programom na želanie

Chceli by ste mať na displeji zobrazenú len rýchlosť a kilometre? Alebo aj iné údaje o jazde? Alebo navigačnú mapu? Alebo názov piesne, ktorú práve počúvate? Alebo viac informácií naraz?
Doslova to máte vo svojich vlastných rukách: pomocou multifunkčného volantu si môžete sami jednoducho nakonfigurovať displej Digital Cockpit3 s vysokým rozlíšením. A presne tak, ako si želáte.

  • 26 cm (10,25 palcov) farebný TFT displej
  • možnosť mnohých konfigurácií - tri z nich možno uložiť ako obľúbené
Batožinový priestor s funkciou "Easy Open"

Jednoduché cestovanie s batožinou

Klasika: stojíte pred batožinovým priestorom s ťažkým nákladom a nemáte voľné ruky, aby ste ho otvorili. S voliteľnou funkciou "Easy Open"3 ho môžete otvoriť aj pohybom nohy, pretože systém rozpozná kľúč od vozidla vo vašom vrecku. Stačí malý pohyb pod zadným nárazníkom a dvere batožinového priestoru sa samy otvoria. Rovnako ľahko sa zatvoria stlačením tlačidla na vnútornej strane.

Panoramatické strešné okno

Obloha v správnom svetle

Veľkorysé rozmery pre veľkolepý dojem: Voliteľné panoramatické výklopné a posuvné strešné okno3 prechádza takmer po celej ploche strechy a ponúka aj cestujúcim vzadu neobmedzený výhľad na oblohu. Potrebujete dávku čerstvého vzduchu? Stlačením tlačidla sa predná časť strechy zdvihne alebo úplne zasunie nad zadnú časť.

Klimatizácia "Air Care Climatronic"

Príjemná klíma pre všetkých

Vašim cestujúcim je príliš teplo, ale vám je chladno? Alebo opačne? S voliteľnou klimatizáciou "Air Care Climatronic"⁠5 s trojzónovou reguláciou môžete nezávisle od seba nastaviť teplotu na strane vodiča, spolucestujúceho a cestujúcich na zadných sedadlách. Cestujúci na zadných sedadlách majú k dispozícii aj vlastné ovládacie prvky. Systém "Air Care Climatronic" však dokáže oveľa viac: čím pomalšie jazdíte, tým je prevádzka ventilátora tichšia. A pri použití ostrekovačov čelného skla alebo zaradení spiatočky sa systém automaticky prepne na vnútornú cirkuláciu vzduchu. Pachy tak zostanú mimo vnútorného priestoru vozidla. V skratke: Passat Variant ponúka príjemnú klímu na cestovanie.

Area View

Pre prehľad okolo vozidla

Vyparkovanie v rušnom centre mesta, manévrovanie v náročnom teréne, pripojenie prívesu: existuje veľa situácií, v ktorých by vodič automobilu rád využil niekoľko očí navyše. S voliteľnou funkciou "Area View"3 získate štyri kamery prenášajúce pohľad na okolie vozidla na obrazovku vášho infotainment systému. Takmer ako kúzlo: Keď sa pripoja všetky štyri kamery, systém vytvorí pohľad z vtáčej perspektívy, ktorý vám v obmedzenom výhľade kamier ukáže, čo sa deje okolo celého auta6.

Ďalšie asistenčné systémy

Dizajn

IQ-LIGHT – Matrix LED svetlomety

Dynamický vzhľad. Bez oslnenia

IQ.LIGHT - Matrix LED svetlomety3 svietia bez toho, aby oslňovali ostatných účastníkov premávky vďaka dynamickej regulácii diaľkových svetiel2. V závislosti od jazdnej situácie sa jednotlivé segmenty LED pre rozdelenie svetla cielene zapínajú alebo vypínajú.

Nezáleží na tom, či jazdíte cez deň v meste, večer na vidieckej ceste alebo v zlom počasí na diaľnici: Vaše IQ.LIGHT - Matrix LED svetlomety sa prispôsobujú. To umožňuje uvoľnenú jazdu nielen vám, ale aj všetkým, ktorí jazdia pred vami alebo v protismere.

Svetlomety s dynamickým osvetlením zákrut

Keď vchádzate do zákruty, svetlá idú pred vami

Lepšiu viditeľnosť zabezpečujú svetlomety s dynamickým osvetlením zákrut2,3. Od rýchlosti 10 km/h sa stretávacie svetlo natáča do zákruty2. Na cestách plných zákrut tak budete lepšie vidieť2. Technológia, ktorá doslova dáva zmysel.

Ambientné osvetlenie

Od chladného po príjemné. Svetlo vytvára náladu. Vy definujete akú

Pozrite sa na každú cestu v novom svetle: vytvorte si v interiéri štýlovú svetelnú náladu s voliteľným ambientným osvetlením v bielom odtieni svetla3. Ak sa rozhodnete pre voliteľné ambientné osvetlenie "Plus", môžete si osvetlenie prispôsobiť podľa vlastného vkusu: môžete si vybrať z desiatich alebo dokonca tridsiatich farieb v závislosti od toho, ktorý infotainment systém používate4. Od tlmeného až po žiarivo jasné. Prostredníctvom displeja rádia alebo voliteľného navigačného systému môžete ľahko nastaviť svetelné línie pod dekoračnými lištami na prístrojovej doske a dverách.

Exteriér

Zostáva verný svojej línii: Passat Variant

Dizajn modelu Passat Variant je nezameniteľný. Kombinuje multifunkčnosť charakteristickú pre Passat Variant so športovými líniami. Výrazná maska chladiča a svetelný podpis svetlometov mu dodávajú jedinečný sebavedomý výraz. Skvelý vzhľad štýlovo dotvárajú LED svetlomety alebo voliteľné IQ.LIGHT - Matrix LED svetlomety3 a zadné LED svetlá3, ako aj atraktívny výber kolies. V skratke: Passat Variant je presvedčivý z každej perspektívy.

Interiér

Posaďte sa, prosím. Do veľkorysého priestoru

Čo sa vám vybaví ako prvé, keď si predstavíte Passat Variant? Veľa priestoru a pohodlia. Jeho interiér zdôrazňuje jeho prémiový charakter a už na prvý pohľad pôsobí veľmi priestranne a luxusne. Exkluzívne dekóry na palubnej doske a dverách ešte viac zvýrazňujú rafinovaný vzhľad vnútorného priestoru. Pohodlné sedadlá s individuálne nastaviteľnými opierkami hlavy a veľkorysý priestor na nohy dotvára váš pocit z priestoru. Vitajte na palube.

Kolesá

Skvelá: ponuka kolies

S akou kombináciou pneumatík a diskov váš Passat Variant zažiari, je čisto vecou vkusu. Sme si však istí, že sa rozhodnete správne.

Viac informácií o kolesách

Urobte si predstavu o modeli Passat Variant

Viac informácií o modeli Passat Variant:

Passat Variant zaujme výkonným a efektívnym pohonom, modernými technológiami a veľmi komfortnou výbavou.

Ďalšie funkcie

IQ.DRIVE

Späť na prehľad

Rádio, navigácia a zvukový systém

Späť na prehľad

Konektivita

Späť na prehľad

Konektivita

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.