Passat Variant konektivita

    

We Connect

Na želanie môžete mať od začiatku k dispozícii pripojenie na internet a rôzne služby We Connect. Po jednorazovej aktivácii a registrácii s vaším užívateľským účtom Volkswagen ID môžete ľahko a bezplatne využívať inovatívne online služby.

So službami We Connect1 je váš bežný deň nielen príjemnejší, ale aj komfortnejší. Poskytuje vám prístup k dôležitým informáciám o vozidle a neoceniteľný komfort ponúka aj pri volaní v prípade poruchy alebo plánovaní termínu servisnej prehliadky. Okrem toho môžete na želanie použiť svoj smartfón ako mobilný kľúč2 a odomknúť a naštartovať ním Passat Variant bez toho, aby ste museli hľadať kľúče3.

A s aplikáciou Volkswagen App4 pre váš smartfón máte pod kontrolou najdôležitejšie údaje o vašom vozidle aj na cestách. Skontrolovať môžete napríklad zostávajúci dojazd alebo to, či sú všetky dvere a okná zatvorené.

Viac informácií o We Connect

We Connect Plus

Celý svet digitálnych služieb a systémov od spoločnosti Volkswagen posúva konektivitu v modeli Passat Variant na vyššiu úroveň. Voliteľný systém We Connect Plus1 ponúka ďalšie pokročilé technológie. Patrí tam aj inteligentná navigácia, ktorá vám zaistí aktuálne dopravné informácie v reálnom čase a upraví trasu alebo vás varuje pred dopravnými komplikáciami. Vďaka online prepočtu trasy môžete pružne reagovať na meniace sa podmienky a voliť najlepšiu možnú trasu. Online aktualizácia máp sa postará o to, aby boli navigačné mapy vždy aktuálne. Systém vám poskytne aj najaktuálnejšie informácie o cenách paliva na čerpacích staniciach alebo bezplatných parkovacích miestach v parkovacích domoch a verejných parkoviskách.

Streamovanie & internet

Vo svojom vozidle značky Volkswagen máte na želanie prístup k vybraným streamovacím službám5,6, ako napríklad Apple Music, nespočetné množstvo staníc vysielajúcich naživo a podcastov na internetovom rádiu5,6. Okrem toho vám integrovaný prístupový bod WLAN5,6 umožňuje surfovať na internete až ôsmim koncovým zariadeniam súčasne. Skracuje to aj dlhé cesty autom a výrazne znižuje počet hlášok "nudím sa" zo zadného sedadla. Stačí sa raz prihlásiť pomocou existujúcich prístupových údajov a využívať priamy prístup cez voliteľný navigačný systém vo vozidle - bez akýchkoľvek externých zariadení.

App Connect

App-Connect7 poskytuje pohodlný spôsob používania aplikácií a obsahu. Hudba, správy, mapy alebo audioknihy sa prenášajú na displej systému infotainment a dajú sa tak ovládať vo vašom zornom poli. Pripojenie smartfónov umožňujú tri rozhrania: Apple CarPlayTM, Android AutoTM od spoločnosti Google a MirrorLink®. Mimoriadne pohodlné: je používanie Apple CarPlayTM a Android AutoTM prostredníctvom možnosti bezdrôtového pripojenia pre voliteľné navigačné systémy "Discover Media" a "Discover Pro"2.

Viac informácií k App-Connect

Na využívanie služieb We Connect potrebuje zákazník užívateľský účet Volkswagen ID a do systému We Connect sa musí prihlásiť užívateľským menom a heslom. Okrem toho musí so spoločnosťou Volkswagen AG uzatvoriť cez internet samostatnú zmluvu We Connect alebo We Connect Plus. Pre We Connect Plus má zákazník po odovzdaní vozidla 90 dní na registráciu vozidla na portáli myvolkswagen.net alebo cez aplikáciu "Volkswagen We Connect" (dostupnú v App Store a Google Play Store) a bezplatné využívanie služieb po celú dobu dohodnutého obdobia.

Mobilné online služby z We Connect môžete využívať prostredníctvom integrovaného internetového pripojenia. S tým spojené náklady na dáta v rámci Európy znáša v rámci sieťového pokrytia, s výnimkou služieb "Streamovanie a internet" a jednotlivých In-Car aplikácií, spoločnosť Volkswagen AG. Na využívanie služieb "Streamovanie a internet", jednotlivých In-Car aplikácií, ako aj prístupového bodu WLAN si môžete predplatiť spoplatnené balíky dát od externého mobilného partnera "Cubic Telecom" a využívať ich v oblasti pokrytia jeho siete v rámci mnohých európskych krajín. Informácie o cenách a podporovaných štátoch nájdete na stránke https://vw.cubictelecom.com. Alternatívne môžete využívať služby internetového rádia a streamovania médií prostredníctvom vlastného mobilného koncového zariadenia (napr. smartfónu) s funkciou mobilného prístupového bodu (WLAN hotspot). V tomto prípade sú príslušné služby k dispozícii iba cez existujúcu alebo samostatne uzavretú zmluvu o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb a iba v rámci pokrytia danej mobilnej siete. Prijímaním balíkov dát z internetu môžu v závislosti od vašej príslušnej mobilnej tarify a zvlášť pri použití v zahraničí vzniknúť dodatočné náklady (napr. poplatky za roaming).

Na využívanie bezplatnej aplikácie We Connect potrebujete smartfón v vhodným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s dátovou možnosťou s platnou alebo samostatne uzavretou zmluvou o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb.

Dostupnosť jednotlivých služieb We Connect a We Connect Plus, ktoré sú uvedené v jednotlivých balíkoch, môže byť v závislosti od jednotlivých krajín rôzna a závisí aj od vozidla a jeho výbavy. Služby sú k dispozícii počas dohodnutej doby platnosti zmluvy a počas tejto doby sa môžu obsahovo meniť alebo môžu byť aj zrušené. Bližšie informácie dostanete na stránke www.portal.volkswagen-we.com a u vášho partnera Volkswagen. Informácie o tarifách a podmienkach mobilných operátorov dostanete u svojho operátora.

Voliteľná výbava od Passat Variant Business.

Dostupné len s voliteľným navigačným systémom Discover Pro a v kombinácii s aplikáciou We Connect. Spočiatku je k dispozícii päť bezplatných mobilných kľúčov, ktoré je možné si uplatniť počas prvých 4 rokov od uzavretia zmluvy o pripojení online služieb We Connect. Postúpenie mobilného kľúča si vyžaduje overenie totožnosti odosielateľa pomocou metódy Volkswagen Ident. Mobilný kľúč nainštalovaný na kompatibilný smartfón má jednoročnú platnosť viazanú na koncové zariadenie.

Na používanie bezplatnej aplikácie We Connect potrebujete smartfón s vhodným operačným systémom iOS alebo Android a kartu SIM s možnosťou prenosu dát s existujúcou alebo samostatne uzavretou zmluvou s mobilným operátorom.

Používanie streamovacích služieb si vyžaduje súkromný zákaznícky dátový paušál (dátové balíky prostredníctvom eSIM alebo WLAN tethering) a vyžaduje existujúce konto v príslušnej streamovacej službe.

Na využívanie služieb "Streamovanie a internet", jednotlivých In-Car aplikácií, ako aj prístupového bodu WLAN si môžete predplatiť spoplatnené balíky dát od externého mobilného partnera "Cubic Telecom" a využívať ich v oblasti pokrytia jeho siete v rámci mnohých európskych krajín. Objem údajov týchto balíkov môžu využívať všetci používatelia a cestujúci vo vozidle. Informácie o cenách a podporovaných štátoch nájdete na stránke https://vw.cubictelecom.com

App-Connect združuje tri technológie: Apple CarPlay™, Android Auto™ od Google a MirrorLink®. Aby nedochádzalo k odvádzaniu pozornosti od diania na ceste, je možné počas jazdy spustiť len certifikované aplikácie. Na adrese www.volkswagen.de/mobiltelefon môžete zistiť, s ktorou z uvedených technológií je kompatibilný váš mobilný telefón. Vezmi prosím na vedomie, že niektoré aplikácie nemusia byť kompatibilné so všetkými troma technológiami a ich podpora sa môže líšiť aj v závislosti od krajiny kde sa využívajú. Aktuálne informácie o kompatibilite nových, ako aj už predávaných telefónov nájdete na adrese www.volkswagen.de/mobiltelefon. Ďaľšie informácie o rozhraní Apple CarPlay™ nájdete na adrese www.apple.com/de/ios/carplay/, pre rozhranie Android Auto™ na adrese www.android.com/intl/de_de/auto/ a pre rozhranie MirrorLink® na adrese mirrorlink.com.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.