Od manažéra jazdy po každodenného umelca

Passat Variant
"Harman Kardon" - prémiový zvukový systém

Vďaka voliteľnému zvukovému systému "Harman Kardon" vám Passat Variant pomôže nielen zvládnuť každodenný život, ale urobí z neho aj skutočný zážitok. Bez ohľadu na plné nízke alebo krištáľovo čisté vysoké tóny: Zvuk v modeli Passat je vynikajúci a dokonca aj telefonáty znejú tak, akoby osoba, s ktorou hovoríte, bola s vami vo vozidle. Presvedčte sa sami a premeňte Passat Variant s prémiovým zvukovým systémom "Harman Kardon" na svojho osobného umelca. Systém zahŕňa:

  • 10 reproduktorov
  • 1 subwoofer
  • centrálny reproduktor
  • digitálny 16-kanálový zosilňovač s celkovým výkonom 700 W
  • priestorový zvuk

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.