Hudba v ušiach. Trasa pred očami

Passat Variant navigácia

S našimi dvoma voliteľnými navigačnými systémami si udržíte smer a do cieľa dorazíte v dobrej nálade.

Navigácia "Discover Media"

Potešte svoje oči a uši: voliteľný navigačný systém "Discover Media".

 • intuitívna online navigácia1 s rozpoznávaním dopravných značiek
 • 20,3 cm (8 palcov) farebný TFT displej s dotykovou obrazovkou so senzorom priblíženia
 • FM rádio a anténna diverzita pre optimálny rádiový príjem
 • osem reproduktorov s výkonom 8 x 20 W
 • dve rozhrania USB (typu C)
 • možnosť spárovania mobilného telefónu cez rozhranie Bluetooth
 • nainštalované mapové podklady pre Európu2
 • príprava pre "We Connect" a "We Connect Plus"1
 • streaming a internet3,4

Navigácia "Discover Pro"

Rozhodujúca v oblasti vyhľadávania trás. Voliteľný navigačný systém "Discover Pro".

Pre všetkých, ktorí chcú viac: navigácia "Discover Pro":

 • všetky informácie zobrazené na displeji systému "Digital Cockpit"
 • hlasové ovládanie systému bez špeciálnych príkazov
 • príprava pre mobilný kľúč (pre otváranie a štartovanie cez smartfón)6
 • farebný dotykový TFT displej so skleneným povrchom a uhlopriečkou 23,4 cm, so senzorom priblíženia a ovládaním gestami
 • rádio FM a anténna diverzita pre optimálny rádiový príjem cez DAB+
 • osem reproduktorov s výkonom 8 x 20 W
 • rozpoznanie dopravných značiek
 • voľne konfigurovateľná domovská obrazovka
 • voliteľné rozhranie pre mobilné telefóny "Comfort" spárované cez rozhranie Bluetooth
 • príprava pre "We Connect" a "We Connect Plus"1
 • Streamovanie & Internet3,4
 • sériovo vybavený s App‑Connect7, vrátane bezdrôtového systému App‑Connect pre Apple CarPlay™ a Android Auto™ od spoločnosti Google
 • prehrávanie formátu MP3-, AAC- a WMA
 • dve rozhrania USB (typu C)
 • nainštalované mapy pre Európu

Na využívanie služieb We Connect potrebuje zákazník užívateľský účet Volkswagen ID a do systému We Connect sa musí prihlásiť užívateľským menom a heslom. Okrem toho musí so spoločnosťou Volkswagen AG uzatvoriť cez internet samostatnú zmluvu We Connect alebo We Connect Plus. Pre We Connect Plus má zákazník po odovzdaní vozidla 90 dní na registráciu vozidla na portáli myvolkswagen.net alebo cez aplikáciu "Volkswagen We Connect" (dostupnú v App Store a Google Play Store) a bezplatné využívanie služieb po celú dobu dohodnutého obdobia.

Mobilné online služby z We Connect môžete využívať prostredníctvom integrovaného internetového pripojenia. S tým spojené náklady na dáta v rámci Európy znáša v rámci sieťového pokrytia, s výnimkou služieb "Streamovanie a internet" a jednotlivých In-Car aplikácií, spoločnosť Volkswagen AG. Na využívanie služieb "Streamovanie a internet", jednotlivých In-Car aplikácií, ako aj prístupového bodu WLAN si môžete predplatiť spoplatnené balíky dát od externého mobilného partnera "Cubic Telecom" a využívať ich v oblasti pokrytia jeho siete v rámci mnohých európskych krajín. Informácie o cenách a podporovaných štátoch nájdete na stránke https://vw.cubictelecom.com. Alternatívne môžete využívať služby internetového rádia a streamovania médií prostredníctvom vlastného mobilného koncového zariadenia (napr. smartfónu) s funkciou mobilného prístupového bodu (WLAN hotspot). V tomto prípade sú príslušné služby k dispozícii iba cez existujúcu alebo samostatne uzavretú zmluvu o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb a iba v rámci pokrytia danej mobilnej siete. Prijímaním balíkov dát z internetu môžu v závislosti od vašej príslušnej mobilnej tarify a zvlášť pri použití v zahraničí vzniknúť dodatočné náklady (napr. poplatky za roaming).

Na využívanie bezplatnej aplikácie We Connect potrebujete smartfón v vhodným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s dátovou možnosťou s platnou alebo samostatne uzavretou zmluvou o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb.

Dostupnosť jednotlivých služieb We Connect a We Connect Plus, ktoré sú uvedené v jednotlivých balíkoch, môže byť v závislosti od jednotlivých krajín rôzna a závisí aj od vozidla a jeho výbavy. Služby sú k dispozícii počas dohodnutej doby platnosti zmluvy a počas tejto doby sa môžu obsahovo meniť alebo môžu byť aj zrušené. Bližšie informácie dostanete na stránke www.portal.volkswagen-we.com a u vášho partnera Volkswagen. Informácie o tarifách a podmienkach mobilných operátorov dostanete u svojho operátora.

Nemecko, Taliansko, Chorvátsko (čiastočne), Lichtenštajnsko, Malta (čiastočne), Rakúsko, Poľsko (čiastočne), San Maríno, Švajčiarsko, Slovensko, Slovinsko, Česká republika, Maďarsko, Vatikán.

Používanie streamovacích služieb si vyžaduje súkromný zákaznícky dátový paušál (dátové balíky prostredníctvom eSIM alebo WLAN tethering) a vyžaduje existujúce konto v príslušnej streamovacej službe.

Na využívanie služieb "Streamovanie a internet", jednotlivých In-Car aplikácií, ako aj prístupového bodu WLAN si môžete predplatiť spoplatnené balíky dát od externého mobilného partnera "Cubic Telecom" a využívať ich v oblasti pokrytia jeho siete v rámci mnohých európskych krajín. Objem údajov týchto balíkov môžu využívať všetci používatelia a cestujúci vo vozidle. Informácie o cenách a podporovaných štátoch nájdete na stránke https://vw.cubictelecom.com

Voliteľná výbava od Passat Variant Business.

Dostupné len s voliteľným navigačným systémom Discover Pro a v kombinácii s aplikáciou We Connect. Spočiatku je k dispozícii päť bezplatných mobilných kľúčov, ktoré je možné si uplatniť počas prvých 4 rokov od uzavretia zmluvy o pripojení online služieb We Connect. Postúpenie mobilného kľúča si vyžaduje overenie totožnosti odosielateľa pomocou metódy Volkswagen Ident. Mobilný kľúč nainštalovaný na kompatibilný smartfón má jednoročnú platnosť viazanú na koncové zariadenie.

App-Connect združuje tri technológie: Apple CarPlay™, Android Auto™ od Google a MirrorLink®. Aby nedochádzalo k odvádzaniu pozornosti od diania na ceste, je možné počas jazdy spustiť len certifikované aplikácie. Na adrese www.volkswagen.de/mobiltelefon môžete zistiť, s ktorou z uvedených technológií je kompatibilný váš mobilný telefón. Vezmi prosím na vedomie, že niektoré aplikácie nemusia byť kompatibilné so všetkými troma technológiami a ich podpora sa môže líšiť aj v závislosti od krajiny kde sa využívajú. Aktuálne informácie o kompatibilite nových, ako aj už predávaných telefónov nájdete na adrese www.volkswagen.de/mobiltelefon. Ďaľšie informácie o rozhraní Apple CarPlay™ nájdete na adrese www.apple.com/de/ios/carplay/, pre rozhranie Android Auto™ na adrese www.android.com/intl/de_de/auto/ a pre rozhranie MirrorLink® na adrese mirrorlink.com.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.