Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Veľký priestor pre dobrodruhov

S novým modelom Tiguan Allspace sa budete cítiť ako doma na rôznych cestách, od horských priesmykov až po prímorské cesty. Suverénne, dynamicky a štýlovo.

Dizajn

Flexibilita vyzerá tak dobre. Dizajn nového modelu Tiguan Allspace šikovne prezentuje svoje silné stránky a stavil na štýl a skvelú kvalitu.

Dizajn exteriéru

Vašu pozornosť upúta výrazná charizma

Budete chcieť viac. Objavujte nové dimenzie priestoru kompaktných modelov SUV a nadchne vás výrazná svetelná identita a exkluzívne dizajnové prvky.

Viac informácií

 

Dizajn interiéru

Priestor je taký veľký, že sa v ňom budete cítiť ako doma

Vaše nové obľúbené miesto? Interiér nového modelu Tiguan Allspace vytvára svojím čistým štýlom príjemnú atmosféru.

Viac informácií

 

Panoramatické strešné okno

Väčší výhľad. Na každú svetovú stranu

Voliteľné panoramatické výklopné a posuvné strešné okno sa svojimi veľkorysými rozmermi postará o príjemnú atmosféru a voľný výhľad na oblohu. Predná sklenená časť sa dá elektricky otvoriť, zdvihnúť a spustiť. No, ak by svetlo hviezd a miest nebolo pre vás dostatočne intenzívne, môžete interiér zahaliť do príjemne tlmeného svetla.

Viac informácií

 

LED technika

Zabezpečujú lepší výhľad. A vzhľad

Inovatívny dizajn modelu Tiguan Allspace je jedinečný. Jasne to prezentuje aj výrazný tvar voliteľných LED svetlometov a zadných svetiel. A vďaka dynamickej regulácii diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist", dodávanej na želanie, zaregistrujú vodiči v protismere len váš atraktívny dizajn, aj keď budete mať zapnuté diaľkové svetlá.

Viac informácií

 

Disky

Dizajn, ktorý neprehliadnete

Tiguan Allspace ponúka rôzne výnimočné dizajnové prvky. Štyri z toho sú jeho disky, ktoré perfektne ladia s jeho dizajnom a dotvárajú jeho charakter: od športovo-dynamického až po štýlovo-elegantný.

Viac informácií

 

Paket off-road

Dychtivý po dobrodružstve

Máte chuť na jazdu v teréne? S voliteľným balíkom offroad zanecháte dojem aj mimo asfaltových ciest.

Viac informácií

 

Varianty výbavy

Galéria Tiguan Allspace

Konektivita

Bez ohľadu na to, či musíte počas jazdy telefonovať, potrebujete mať k dispozícii aktuálne dopravné informácie, chcete sa nechať navigovať k cieľu vašej cesty alebo len chcete počúvať hudbu, váš Tiguan Allspace vám ponúka rôzne možnosti pre pohodlné a jednoduché používanie modernej techniky.

Car-Net "Security & Service"
Car-Net "Guide & Inform"
Car-Net App-Connect
Rádio a navigácia

Vo všedný deň je rovnako dôležitý ako pri kritickej situácii

S voliteľnými službami Car-Net "Security & Service" máte prístup k dôležitým údajom vášho vozidla. Služba núdzového volania vás v prípade nehody automaticky spojí s partnerom Volkswagen. Pomocou senzoriky nárazu sa poloha vášho vozidla a údaje o vozidle automaticky odošlú ďalej a zároveň je informovaná záchranná služba. Prostredníctvom modulu troch tlačidiel môžete manuálne nahlásiť autonehodu, ktorú ste videli.

Nejazdíte viac bez internetu

Internet môže byť užitočný v mnohých oblastiach života, dokonca aj v aute. S aktuálnymi údajmi budete mať prehľad o tom, čo sa deje v premávke. Vašu trasu si tak môžete dopredu naplánovať alebo zmeniť. Online služby "Car-Net Guide & Inform" dodávané na želanie vám vedia ponúknuť oveľa viac možností.

Vaše aplikácie používajte aj vo vašom vozidle

Systém App-Connect4 - to sú tri inovatívne technológie: MirrorLink™, Android Auto™ od Google a Apple CarPlay™, pomocou ktorých sa aplikácie vo vašom smartfóne odzrkadlia na displeji systému infotainment.

Je príjemné, môcť si sám vybrať kopilota

Vo vašom vozidle určujete vy, aká hudba sa bude počúvať. Preto máte na výber dve rádiá: s vhodnými reproduktormi, technikou, ktorá sa jednoducho ovláda a rôznymi možnosťami pripojenia externých zdrojov. Alebo sa môžete rozhodnúť pre jeden z voliteľných navigačných systémov, ktorý splní všetky vaše multimediálne želania.

Asistenčné systémy

Vďaka inteligentným technológiám a asistenčným systémom vám nový Tiguan Allspace poskytne aj v neprehľadných alebo kritických situáciách pokojný, suverénny pocit z jazdy.

Asistenčné systémy

Area View

Späť na prehľad

Predvídavý systém. Vo všetkých smeroch

Vyparkovanie v preplnenom centre mesta alebo riadenie vozidla v komplikovanom teréne - nebolo by v takýchto neprehľadných situáciách pekné, keby ste mali jediným pohľadom prehľad o celom okolí vozidla? Presne toto vám ponúka priestorový kamerový systém "Area View" dodávaný na želanie.

Lane Assist

Späť na prehľad

Priamočiara jazda. Aj na ceste

Pri dlhých cestách na monotónnych trasách, zužujúcich sa jazdných pruhoch a úzkych cestách prvej triedy môže vaša koncentrácia klesať. Systém zachovania jazdného pruhu "Lane Assist" vám pomáha lepšie zhodnotiť tieto jazdné situácie a minimalizovať riziká.

Trailer Assist

Späť na prehľad

Jednoduché parkovanie. Aj s veľkým prívesom

Vaše auto môže prevziať riadenie vozidla pri manévrovaní s prívesom. Voliteľný asistent manipulácie s prívesom "Trailer Assist" vás pri tom odbremení.

Dynamic Light Assist

Späť na prehľad

Svetlé momenty. Aj v tme

Diaľkové svetlá sa v noci postarajú o lepšiu viditeľnosť do diaľky. No ich neustále zapínanie a vypínanie je otravné. Dynamická regulácia diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist" sa automaticky postará o čiastočne zaclonenie svetla.

Parkovací asistent

Späť na prehľad

Jednoduché parkovanie. Stlačením tlačidla

Nový Tiguan Allspace vás dovezie nielen do cieľa, ale zaparkuje za vás aj vozidlo. Parkovací asistent "Park Assist", dodávaný na želanie, meria počas jazdy voľné miesta po obidvoch stranách vozovky. Ak nájde vhodné parkovacie miesto, automaticky vozidlo zaparkuje pozdĺžne a priečne - a tiež vyparkuje.

Traffic Jam Assist

Späť na prehľad

Automaticky vám zabezpečí uvoľnenie. Aj v dopravnej zápche

V spomalenej premávke môže asistent pre jazdu v dopravnej zápche, dodávaný na želanie, sledovať ostatné vozidla a samostatne reagovať tým, že v rámci možností daných systémom udržuje vozidlo v jazdnom pruhu, akceleruje a brzdí.

Komfort

Nový terén je pohodlný len zriedka. O to dôležitejšie je, že k nemu vedie cesta. Tiguan Allspace vám vďaka veľkorysému vnútornému priestoru a mnohým komfortným asistenčným systémom spríjemní jazdu tak, ako je to len možné.

Batožinový priestor s funkciou "Easy Open"
DYNAUDIO Excite Surround
Sedadlo ergoActive
Active Info Display
Head-up displej

Jednoduché otváranie. Jednoduchý prístup k batožinovému priestoru

S voliteľnou funkciou "Easy Open" sa vzrušujúce cestovanie začína už pred odjazdom. Ak potrebujete do batožinového priestoru uložiť ťažkú batožinu, nemusíte hľadať kľúče. Stačí malý pohyb nohou pod zadným nárazníkom a dvere batožinového priestoru sa začnú elektricky otvárať.
A rovnako jednoducho sa aj zatvoria. Stačí stlačiť tlačidlo na vnútornej strane dverí. Dvere batožinového priestoru sa zatvoria až vtedy, keď sa od neho spolu s kľúčom vzdialite alebo po 20 sekundách.

Pre perfektný zážitok z hudby

Viete si predstaviť to, že vo vašom aute znie hudba lepšie ako z vašej audio sústavy doma? Zvukový systém DYNAUDIO Excite, dodávaný na želanie, je vyladený na akustiku vozidla a prináša zvuk v takej kvalite, akú neočakávate, dokonca ani keď ste zvyknutý na špičkovú úroveň.

Keď vám záleží na vašej chrbtici

Na želanie dodávané sedadlo ergoActive, ktoré získalo ocenenie AGR, poskytuje vašej chrbtici optimálny komfort a uvoľnenie počas jazdy. Okrem nastavenia sklonu operadla a výšky sedadla disponuje elektrickou bedrovou opierkou nastaviteľnou v štyroch smeroch a elektrickú masážnu funkciu.

Nastaviteľný podľa vašich požiadaviek

Otáčkomer, tachometer, počítadlo kilometrov - s voliteľným digitálnym prístrojovým panelom Active Info Display máte prehľad o týchto a mnohých ďalších informáciách. Perfektné je, že do centra displeja si môžete navoliť vždy tie informácie, ktoré sú pre vás práve teraz najdôležitejšie.

O všetkom máte prehľad. A cieľ pred očami

Všetko máte vo vašom zornom poli - bez odpútania pohľadu od cesty: po stlačení tlačidla sa z prístrojového panelu vysunie head-up displej (HUD), ktorý zobrazuje dôležité informácie ako rýchlosť, pokyny pre navigáciu, informácie asistenčných systémov a dopravné značky v bezprostrednom zornom poli vodiča.

Zážitok z jazdy

Silné motory s voliteľnou technológiou 4MOTION vás odvezú takmer na akékoľvek miesto na mape, bez ohľadu na to, kde sa nachádza cieľ vašej cesty. Kontrolu si pritom zachováte vždy a na každej ceste. Pretože vďaka voliteľnému systému 4MOTION Active Control je Tiguan Allspace vždy optimálne nastavený na povrch cesty.

Výber režimu jazdy

Perfektné nastavenie. Bez ohľadu na charakter vozovky

Pomocou tohto voliteľného systému si vždy zvolíte vhodný režim jazdy. Na výber máte režim normal, eco, sport, comfort a individual. Podľa vášho výberu sa potom prispôsobí nastavenie motora, prevodovky a určitých ďalších systémov.

Viac informácií

4MOTION

Zachovajte si trakciu

Chceli by ste mať vynikajúcu trakciu aj na mokrom a nerovnom povrchu? Vďaka inteligentnému pohonu všetkých kolies 4MOTION je to možné takmer všade.

Viac informácií

Motory

Ešte účinnejšie

Či sa rozhodnete pre benzínový alebo dieselový motor, všetky dostupné pohony pre Tiguan Allspace sú charakteristické vysokou účinnosťou a všestrannosťou.

Viac informácií

4MOTION Active Control

Prispôsobí sa vášmu štýlu jazdy

Nezáleží na tom, či jazdíte po diaľnici alebo zasneženej vozovke, s voliteľným systémom 4MOTION Active Control máte k dispozícii rôzne režimy jazdy.

Viac informácií

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen