Používajte vaše aplikácie aj vo vašom vozidle

App-Connect

Chceli by ste používať aplikácie z vášho smartfónu bezpečne a pohodlne aj vo vozidle? Vďaka systému App-Connect1 je to jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Umožní vám pohodlné ovládanie vybraných aplikácií a obsahu priamo vo vašom vozidle. Aplikácie a obsah sa prenesú na displej infotainment systému a dajú sa pohodlne a prehľadne ovládať priamo vo vašom zornom poli. Vďaka tomu máte k dispozícii veľmi jednoduchý prístup napríklad k hudbe, správam, mapám alebo audio knihám. Pre pripojenie smartfónu ponúka Volkswagen hneď tri rozhrania s rôznymi možnosťami: MirrorLink™, CarPlay™ od Apple a Android Auto™ od Google. Používanie Apple CarPlay ™ je vďaka bezdrôtového pripojenia pre navigačné systémy "Discover Media" mimoriadne pohodlné. Aby ste sa nerozptyľovali, dajú sa počas jazdy spustiť len certifikované aplikácie. Zohľadnite, prosím, aj to, že niektoré aplikácie nie sú dostupné pre všetky tri technológie a dostupnosť týchto technológií sa môže v závislosti od krajiny líšiť. App-Connect je súčasťou sériovej výbavy pre modely Tiguan Allspace Elegance a Tiguan Allspace R-Line, v Tiguan Allspace Life si môžete aplikáciu App-Connect kúpiť a aktivovať neskôr prostredníctvom In-Car Shop2 vášho vozidla.

Viac informácií

1) Volkswagen Car-Net App-Connect zahŕňa technológie MirrorLink™, CarPlay™ od Apple a Android Auto™ od spoločnosti Google. Dostupnosť služieb Car-Net App-Connect sa môže v závislosti od krajiny líšiť. Veľa mobilných telefónov podporuje už teraz služby Car-Net App-Connect a spoločnosť Volkswagen úzko spolupracuje s veľkými výrobcami mobilných telefónov, aby sa široká podpora technológií App-Connect napredovala ďalej. Aktuálne informácie o kompatibilite mobilných telefónov nájdete pre Apple CarPlay™ na stránke https://apple.com/de/ios/carplay/, pre Android Auto™ na stránke https://android.com/intl/de_de/auto/ a pre MirrorLink® na stránke https://mirrorlink.com/.

2) Na využívanie služieb "We Upgrade" potrebujete užívateľský účet Volkswagen ID, platnú zmluvu na využívanie služieb We Connect a overenie vlastníctva vozidla, čo znamená priradenie vášho užívateľského účtu ku konkrétnemu vozidlu. Okrem toho je potrebné, aby vozidlo disponovalo potrebnými technickými funkciami a hardvérom pre služby "We Upgrade". Funkcie "We Upgrade", ktoré sú k dispozícii pre príslušné vozidlo, si môže hlavný užívateľ prezrieť v infotainment systéme v menu In-Car Shop. Pri spoplatnených produktoch musí byť na internetovom obchode We Connect https://shop.volkswagen-we.com zadaná jednorazová platobná metóda. Získané a aktivované funkcie "We Upgrade" zostanú vo vozidle a nie sú prenosné do iných vozidiel.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.