Používajte vaše aplikácie aj vo vašom vozidle

App Connect

Chceli by ste používať aplikácie z vášho smartfónu bezpečne a pohodlne aj vo vozidle? Vďaka systému App Connect1 je to jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Umožní vám pohodlné ovládanie vybraných aplikácií a obsahu priamo vo vašom vozidle. Aplikácie a obsah sa prenesú na displej infotainment systému a dajú sa pohodlne a prehľadne ovládať priamo vo vašom zornom poli. Vďaka tomu máte k dispozícii veľmi jednoduchý prístup napríklad k hudbe, správam, mapám alebo audio knihám. Pre pripojenie smartfónu ponúka Volkswagen hneď tri rozhrania s rôznymi možnosťami: MirrorLink™, CarPlay™ od Apple a Android Auto™ od Google. Používanie Apple CarPlay ™ je vďaka bezdrôtového pripojenia pre navigačné systémy "Discover Media" mimoriadne pohodlné. Aby ste sa nerozptyľovali, dajú sa počas jazdy spustiť len certifikované aplikácie. Zohľadnite, prosím, aj to, že niektoré aplikácie nie sú dostupné pre všetky tri technológie a dostupnosť týchto technológií sa môže v závislosti od krajiny líšiť. App Connect je súčasťou sériovej výbavy pre modely Tiguan Allspace Elegance a Tiguan Allspace R-Line, v Tiguan Allspace Life si môžete aplikáciu App Connect kúpiť a aktivovať neskôr prostredníctvom In-Car Shop2 vášho vozidla.

Viac informácií

1) App-Connect vo všeobecnosti umožňuje používanie technológií Apple CarPlay a Android Auto. Za obe technológie sú zodpovedné spoločnosti Apple a Google, čo znamená, že spoločnosť Volkswagen AG nemá vplyv na dostupnosť Apple CarPlay a Android Auto v jednotlivých krajinách, a preto sa dostupnosť príslušných technológií môže v závislosti od krajiny líšiť. Dostupnosť Apple CarPlay nájdete na https://www.apple.com/de/ios/feature-availability/#apple-carplay a dostupnosť Android Auto na https://www.android.com/intl/de_de/auto/. Funkcie môžu podliehať zmenám obsahu alebo môžu byť počas platnosti zmluvy prerušené. Aby nedochádzalo k rozptyľovaniu pozornosti, počas jazdy je možné spúšťať len certifikované aplikácie. V tejto súvislosti berte do úvahy aj to, že niektoré aplikácie nie sú ponúkané pre každú z týchto dvoch technológií. Informácie o kompatibilite so smartfónmi nájdete pre Apple CarPlay na https://apple.com/de/ios/carplay/, pre Android Auto na https://android.com/intl/de_de/auto/. Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Android Auto je ochranná známka spoločnosti Google LLC.

2) Na nákup funkcií Upgrades potrebujete účet používateľa Volkswagen, platnú zmluvu We Connect a verifikáciu ako hlavný používateľ, to znamená prepojenie vášho účtu s konkrétnym vozidlom. Okrem toho je nevyhnutné, aby malo vozidlo potrebné technické funkcie a hardvér pre príslušnú funkciu Upgrade. To môže závisieť od modelového roku a dátumu výroby. Upgrades dostupné pre príslušné vozidlo si môže hlavný používateľ pozrieť v In-Car Shope systému Infotainment / alebo vo Volkswagen Connect Shope na stránke connect-shop.volkswagen.com. Platené produkty sa dajú zakúpiť v In-Car Shope alebo vo Volkswagen Connect Shope pomocou aktuálne dostupných spôsobov platby uvedených v týchto obchodoch. Dostupnosť funkcií Upgrades vo Webshope a In-Car shope sa môže líšiť. Váš partner spoločnosti Volkswagen vám tiež rád poradí s aktualizáciami a ich dostupnosťou. Zakúpené a aktivované funkcie Upgrades zostávajú vo vozidle, môžu ich používať všetci vodiči a nie sú prenosné na iné vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.