Always on

Streamovanie & Internet

Vďaka službe "Streamovanie a internet"1,2 si v modeli Tiguan Allspace užijete vašu obľúbenú hudbu bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Ak chcete streamovať hudbu, stačí sa raz prihlásiť s existujúcimi prístupovými údajmi, napríklad k Apple Music. Potom získate prístup bez toho, aby ste museli použiť externé zariadenie. So službou internetového rádia1,2 môžete využívať všetky výhody internetového rádia - uľahčuje vyhľadávanie a prehrávanie živých staníc a podcastov. Integrovaný WiFi hotspot1,2 zabezpečuje vám a vašim cestujúcim stabilné internetové pripojenie a až ôsmim zariadeniach súčasne umožňuje surfovanie na internete.

1) Na využívanie služieb "Streamovanie a internet" potrebuje zákazník súkromný dátový kredit (dátový limit na eSIM alebo cez WiFi tethering) a musí mať vytvorený účet pre príslušnú streamovaciu službu.

2) Na využívanie služieb "Streamovanie a internet", ako aj prístupového bodu WLAN si môžete predplatiť spoplatnené balíky dát od externého mobilného partnera "Cubic Telecom" a využívať ich v oblasti pokrytia jeho siete v rámci mnohých európskych krajín. Informácie o cenách a podporovaných štátoch nájdete na stránke https://vw.cubictelecom.com.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.