Konektivita

T-Roc

  

We Connect

Od začiatku máte k dispozícii pripojenie na internet a rôzne služby We Connect.1 Po jednorazovej aktivácii a registrácii s vaším užívateľským účtom Volkswagen ID môžete ľahko a bezplatne využívať inovatívne online služby. Vďaka funkcii We Upgrade2 si v prípade potreby môžete pridať ďalšie funkcie.

So službami We Connect1 je váš bežný deň nielen príjemnejší, ale aj komfortnejší. Poskytuje vám prístup k dôležitým informáciám o vozidle a neoceniteľný komfort ponúka aj pri volaní v prípade poruchy alebo plánovaní termínu servisnej prehliadky.

A s aplikáciou We Connect2 pre váš smartfón máte pod kontrolou najdôležitejšie údaje o vašom vozidle aj na cestách. Skontrolovať môžete napríklad zostávajúci dojazd alebo to, či sú všetky dvere a okná zatvorené.

Viac informácií o We Connect

We Connect Plus

Celý svet digitálnych služieb a systémov od spoločnosti Volkswagen posúva konektivitu v modeli T-Roc na vyššiu úroveň. Voliteľný systém We Connect Plus1 ponúka ďalšie pokročilé technológie. Inteligentná navigácia vám zaistí aktuálne dopravné informácie v reálnom čase a upraví trasu alebo vás varuje pred dopravnými komplikáciami. Vďaka online prepočtu trasy môžete pružne reagovať na meniace sa podmienky a voliť najlepšiu možnú trasu. Online aktualizácia máp sa postará o to, aby boli navigačné mapy vždy aktuálne. Systém vám poskytne aj najaktuálnejšie informácie o cenách paliva na čerpacích staniciach alebo bezplatných parkovacích miestach v parkovacích domoch a verejných parkoviskách.

Viac o We Connect Plus

We Upgrade

Možnosť dodatočnej individualizácie: Veľa funkcií v modeli T-Roc sa dá nielen aktualizovať, ale ako tzv. funkcie We Upgrade4 dodatočne aktivovať. Napríklad navigáciu pre rádio "Ready 2 Discover" a hlasové ovládanie je možné aktivovať neskôr.

Viac o We Upgrade

Streamovanie & Internet

Vďaka službe "Streamovanie a internet"5,6 si v modeli T-Roc užijete vašu obľúbenú hudbu. Jednoducho sa raz prihláste pomocou svojich existujúcich prístupových údajov a užívajte si priamy prístup pomocou voliteľného navigačného systému bez potreby akýchkoľvek externých zariadení. So službou internetového rádia5 môžete využívať všetky výhody internetového rádia - uľahčuje vyhľadávanie a prehrávanie živých staníc a podcastov. Integrovaný WiFi hotspot zabezpečuje vám a vašim cestujúcim stabilné internetové pripojenie a až ôsmim zariadeniach súčasne umožňuje surfovanie na internete.

Bezdrôtové rozhranie App-Connect

Voliteľné rozhranie Wireless App-Connect7,8 umožňuje komfortné využívanie aplikácií aj uložených údajov. Hudba, správy, navigačné mapy alebo audio knihy sa prenášajú na displej infotainment systému, cez ktorý ich môžete ovládať priamo vo svojom zornom poli. Na pripojenie vášho mobilného telefónu sú k dispozícii tri technológie - Android Auto™ od Google, Apple CarPlay™ a MirrorLink®. Mimoriadne príjemné je používanie Apple CarPlay™ a Android Auto od spoločnosti Google, ktoré umožňuje bezdrôtové spojenie s navigačným systémom "Discover Media" alebo "Discover Pro" a rádio "Ready 2 Discover".

We Connect

Na využívanie bezplatnej aplikácie potrebujete smartfón v vhodným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s dátovou možnosťou s platnou alebo samostatne uzavretou zmluvou o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb. 

Len v kombinácii s rádiom "Ready 2 Discover" s aktivovanou navigačnou funkciou alebo navigačnými systémami "Discover Media" alebo "Discover Pro".

We Upgrade

Streamovanie & Internet

Len v kombinácii s rádiom "Ready 2 Discover"  a navigačnými systémami "Discover Media" alebo "Discover Pro".

App Connect

Sériová výbava od T-Roc Style.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Objavte nový T‑Roc

Teraz s bonusom 1 500 €! 9

  1. 1.

    Nasledujúce obrázky vozidla prezentujú voliteľnú výbavu. Vrátiť späť

Teraz s bonusom 1 500 €! 9

Objavte nový T‑Roc

Teraz s bonusom 1 500 €! 9

  1. 1.

    Nasledujúce obrázky vozidla prezentujú voliteľnú výbavu. Vrátiť späť

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen