Nový T-Roc R

Zažite viac R. Silák: nový T-Roc R. Špičková verzia modelu crossover urobí dojem výkonom 221 kW/300 k.

Výkon Športový. Od štartu až po cieľ: Kombinácia výkonného motora a najmodernejšej techniky riadenia a brzdenia je perfektná pre všetkých, ktorí vedia oceniť športový dizajn a pri každej jazde si chcú užívať športovú jazdu.

Motor
Brzdová sústava
Progresívne riadenie
Titánová výfuková sústava Akrapovič
Silný výkon: 221 kW.

Motor

221 kW (300 k) čistého výkonu a obrovský krútiaci moment sú zárukou suverénnej jazdy a potešenia z nej v každej situácii.

Stačí sa pozrieť na znak R na kryte motora, aby ste videli, že je pod ním umiestnený výnimočný agregát, ktorý len čaká na moment, kedy bude môcť naplno ukázať svoju silu. A má čo ukázať: výkon 221 kW (300 k) ponúka zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 4,8 sekundy. Skrýva sa za tým moderná technológia TSI, ktorá dosahuje špičkový výkon z malého objemu prostredníctvom turbodúchadla a priameho vstrekovania. A zabezpečuje extrémny krútiaci moment aj pri nízkych rýchlostiach.

Spomalenie pri vysokej rýchlosti.

Brzdová sústava

17" brzdová sústava sa postará o neobmedzené nadšenie v oblasti výkonu a vzhľadu.

Vo vozidle s extrémnym výkonom by nemalo dochádzať k žiadnym kompromisom pri brzdení. V modeli T-Roc R zabezpečuje pôsobivé spomalenie 17" brzdová sústava. A výnimočný je aj jej dizajn: vďaka výraznému znaku "R" na predných strmeňoch.

Precíznosť pre emócie.

Progresívne riadenie

Sériové progresívne riadenie zvyšuje jazdnú dynamiku vďaka priamejším reakciám. Pre vás to znamená vysokú úroveň kontroly a pohodlia.

Progresívne riadenie zabezpečuje optimálne, priame a kontrolované reakcie riadenia. Zvyšuje potešenie z jazdy a dynamiku na cestách bohatých na zákruty, čím zvyšuje výkon vášho vozidla. A pretože v porovnaní s konvenčným riadením potrebuje podstatne nižší počet otočení volantu, užijete  si väčšie pohodlie v každodennej mestskej premávke.

Športovejší vzhľad. Športovejší zvuk.

Titánová výfuková sústava Akrapovič

Voliteľná titánová výfuková sústava Akrapovič vyzerá skvele a znie ešte lepšie.

Systém vyvinutý spolu so spoločnosťou Akrapovič je vďaka svojej titánovej zliatine vysoko odolný voči teplote a ohromuje jedinečným plným zvukom. Okrem toho je o 7 kg ľahší ako sériová výfuková sústava a vizuálne zvýrazňuje nekompromisný športový charakter modelu T-Roc R.

Potešenie z jazdy Tento T-Roc by si nezaslúžil legendárny znak „R“, ak by nebol vybavený všetkým, vďaka čomu sa každá jazda zmení na skutočný zážitok.

4MOTION
Športový podvozok
Výber jazdného režimu Race Mode
Launch Control
Perfektná priľnavosť s pohonom všetkých kolies 4MOTION.

4MOTION

Dážď, poľadovica, hrboľatý povrch? Nevadí. Pohon všetkých štyroch kolies 4MOTION v modeli T-Roc R zabezpečuje to, aby sa výkon motora podľa potreby rozdelil na všetky štyri kolesá.

Inteligentné rozdelenie výkonu prostredníctvom pohonu všetkých kolies 4MOTION zabraňuje pretáčaniu a zablokovaniu kolies - a váš športovec získa trakciu na takmer akomkoľvek povrchu. Okrem toho, v kombinácii so 7-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou DSG, akceleruje efektívne a bez straty trakcie prakticky v každej situácii.

Menej je niekedy viac: napríklad, pri výške podvozka.

Športový podvozok

O 15 mm menej. Stačí to na to, aby vás jazdné vlastnosti a potešenie z jazdy s modelom T-Roc R absolútne nadchli. Dôvod: tuhé nastavenie pružín, tlmičov a stabilizátorov sériového športového podvozka. Je najvyšší čas užiť si rýchlosť.

Šport v štyroch disciplínach.

Výber jazdného režimu Race Mode

Ak vám záleží na športovom charaktere, je T-Roc R tou správnou voľbou. Vďaka výberu jazdného režimu si pre každú jazdu môžete vybrať, aký športový charakter bude mať.

Prispôsobte vozidlo vašim potrebám - jednoducho pomocou dotykového displeja infotainment systému. Komfort: pre väčšie pohodlie pri jazde. Eco: pre úspornú jazdu. Sport: pre športový výkon. Race Mode: pre maximálny výkon

Pohon, riadenie a prevodovka sa automaticky nastavia podľa zvoleného režimu. Napríklad v režime "Race mode" je riadenie športovejšie, reakcie motora sú priamejšie - a systém štart-stop je deaktivovaný.

Ideálne, ak máte radi husiu kožu.

Launch Control

Aké dych berúce môže byť zrýchlenie? Po jazde s funkciou Launch Control to budete vedieť.

Funkcia Launch Control ovláda po naštartovaní spojku a radenie tak, aby vaše vozidlo čo najrýchlejšie akcelerovalo s optimálnymi otáčkami. Vyjadrené menej technicky: poskytne vám legendárne zrýchlenie zo štartu, tak že vám naskočí husacia koža. Najmä, ak vypnete elektronickú kontrolu stability ESC. Vtedy máte kontrolu nad vozidlom, aj keď jazdíte v hraničných oblastiach.

Dizajn a životný štýl To, že má T-Roc R skutočné pretekárske gény, zažijete pri každej jazde. Ale tiež je to zjavné na prvý pohľad: dizajn interiéru a exteriéru do detailov prezentuje športový charakter.

R dizajn exteriéru
R dizajn interiéru
LED svetlomety
Disky z ľahkej zliatiny
Jasný postoj. Na prvý pohľad.

R dizajn exteriéru

Čistá dynamika a športový dizajn: T-Roc R vyzerá tak, ako aj jazdí.

Silné vnútorné hodnoty.

R dizajn interiéru

Dizajn interiéru ponúka to, čo sľubuje exteriér: vysokokvalitné materiály a športové detaily všade, kam sa pozriete.

Výkon v správnom svetle.

LED svetlomety

Pre radosť z jazdy aj v noci alebo pri horších svetelných podmienkach je T-Roc R vybavený mimoriadne výkonnými LED svetlometmi.

V každej situácii suverénne zabezpečia vynikajúce svetlo. LED svetlomety modelu T-Roc R sú sami o sebe dizajnovým prvkom. Výnimočný akcent vytvárajú samostatné denné svetlá, ktoré sú integrované do nárazníka R. Pri každej jazde tak zanecháte športový dojem.

Výkon štýlovo prezentovaný na ceste.

Disky z ľahkej zliatiny

Skvelé. Športové. Stvorené na výkon.

Sériové: 18" čierne disky z ľahkej zliatiny R "Spielberg" s vysokým leskom a pneumatiky s rozmermi 215/50 R18. Voliteľné: 19" tmavé grafitové disky z ľahkej zliatiny R "Pretoria" a pneumatiky z rozmermi 235/40 R19.

Fakty & Ceny