Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Zažite viac R

Športový. Od štartu až po cieľ: Kombinácia výkonného motora a najmodernejšej techniky riadenia a brzdenia je perfektná pre všetkých, ktorí vedia oceniť športový dizajn a pri každej jazde si chcú užívať športovú jazdu.

Nový T-Roc R má veľa predností. Pozrite si tieto tri:

Motor

Silný výkon: 221 kW (300 k)

4MOTION

Perfektná priľnavosť: pohon všetkých kolies 4MOTION

Dizajn R

Výkon pre potešenie

Výkon

Motor

Silný výkon: 221 kW (300 k)

221 kW (300 k) čistého výkonu a obrovský krútiaci moment sú zárukou suverénnej jazdy a potešenia z nej v každej situácii.

Stačí sa pozrieť na znak R na kryte motora, aby ste videli, že je pod ním umiestnený výnimočný agregát, ktorý len čaká na moment, kedy bude môcť naplno ukázať svoju silu. A má čo ukázať: výkon 221 kW (300 k) ponúka zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 4,8 sekundy. Skrýva sa za tým moderná technológia TSI, ktorá dosahuje špičkový výkon z malého objemu prostredníctvom turbodúchadla a priameho vstrekovania. A zabezpečuje extrémny krútiaci moment aj pri nízkych rýchlostiach.

Brzdová sústava

Spomalenie pri vysokej rýchlosti

17" brzdová sústava sa postará o neobmedzené nadšenie v oblasti výkonu a vzhľadu. Vo vozidle s extrémnym výkonom by nemalo dochádzať k žiadnym kompromisom pri brzdení. V modeli T-Roc R zabezpečuje pôsobivé spomalenie 17" brzdová sústava. A výnimočný je aj jej dizajn: vďaka výraznému znaku "R" na predných strmeňoch.

Progresívne riadenie

Precíznosť pre emócie

Sériové progresívne riadenie zvyšuje jazdnú dynamiku vďaka priamejším reakciám. Pre vás to znamená vysokú úroveň kontroly a pohodlia. Progresívne riadenie zabezpečuje optimálne, priame a kontrolované reakcie riadenia. Zvyšuje potešenie z jazdy a dynamiku na cestách bohatých na zákruty, čím zvyšuje výkon vášho vozidla. A pretože v porovnaní s konvenčným riadením potrebuje podstatne nižší počet otočení volantu, užijete si väčšie pohodlie v každodennej mestskej premávke.

Titánová výfuková sústava Akrapovič

Športovejší vzhľad. Športovejší zvuk

Voliteľná titánová výfuková sústava Akrapovič vyzerá skvele a znie ešte lepšie. Systém vyvinutý spolu so spoločnosťou Akrapovič je vďaka svojej titánovej zliatine vysoko odolný voči teplote a ohromuje jedinečným plným zvukom. Okrem toho je o 7 kg ľahší ako sériová výfuková sústava a vizuálne zvýrazňuje nekompromisný športový charakter modelu T-Roc R.

Potešenie z jazdy

4MOTION

Perfektná priľnavosť s pohonom všetkých kolies 4MOTION

Dážď, poľadovica, hrboľatý povrch? Nevadí. Pohon všetkých štyroch kolies 4MOTION v modeli T-Roc R zabezpečuje to, aby sa výkon motora podľa potreby rozdelil na všetky štyri kolesá. Inteligentné rozdelenie výkonu prostredníctvom pohonu všetkých kolies 4MOTION zabraňuje pretáčaniu a zablokovaniu kolies - a váš športovec získa trakciu na takmer akomkoľvek povrchu. Okrem toho, v kombinácii so 7-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou DSG, akceleruje efektívne a bez straty trakcie prakticky v každej situácii.

Športový podvozok

Menej je niekedy viac: napríklad, pri výške podvozka

O 15 mm menej. Stačí to na to, aby vás jazdné vlastnosti a potešenie z jazdy s modelom T-Roc R absolútne nadchli. Dôvod: tuhé nastavenie pružín, tlmičov a stabilizátorov sériového športového podvozka. Je najvyšší čas užiť si rýchlosť.

Výber jazdného režimu Race Mode

Šport v štyroch disciplínach

Ak vám záleží na športovom charaktere, je T-Roc R tou správnou voľbou. Vďaka výberu jazdného režimu si pre každú jazdu môžete vybrať, aký športový charakter bude mať.

Prispôsobte vozidlo vašim potrebám - jednoducho pomocou dotykového displeja infotainment systému. Komfort: pre väčšie pohodlie pri jazde. Eco: pre úspornú jazdu. Sport: pre športový výkon. Race Mode: pre maximálny výkon

Pohon, riadenie a prevodovka sa automaticky nastavia podľa zvoleného režimu. Napríklad v režime "Race mode" je riadenie športovejšie, reakcie motora sú priamejšie - a systém štart-stop je deaktivovaný.

Launch Control

Ideálne, ak máte radi husiu kožu

Aké dych berúce môže byť zrýchlenie? Po jazde s funkciou Launch Control to budete vedieť. Funkcia Launch Control ovláda po naštartovaní spojku a radenie tak, aby vaše vozidlo čo najrýchlejšie akcelerovalo s optimálnymi otáčkami. Vyjadrené menej technicky: poskytne vám legendárne zrýchlenie zo štartu, tak že vám naskočí husacia koža. Najmä, ak vypnete elektronickú kontrolu stability ESC. Vtedy máte kontrolu nad vozidlom, aj keď jazdíte v hraničných oblastiach.

Nový T‑Roc R z rôznych perspektív

Dizajn a životný štýl

To, že má T-Roc R skutočné pretekárske gény, zažijete pri každej jazde. Ale tiež je to zjavné na prvý pohľad: dizajn interiéru a exteriéru do detailov prezentuje športový charakter.

Dizajn R

Dizajn prezentuje výkon

To, že má T-Roc R skutočné pretekárske gény, zažijete pri každej jazde. Ale tiež je to zjavné na prvý pohľad: dizajn interiéru a exteriéru do detailov prezentuje športový charakter.

Viac informácií

LED svetlomety

Výkon v správnom svetle

Pre radosť z jazdy aj v noci alebo pri horších svetelných podmienkach je T-Roc R vybavený mimoriadne výkonnými LED svetlometmi. V každej situácii suverénne zabezpečia vynikajúce svetlo. LED svetlomety modelu T-Roc R sú sami o sebe dizajnovým prvkom. Výnimočný akcent vytvárajú samostatné denné svetlá, ktoré sú integrované do nárazníka R. Pri každej jazde tak zanecháte športový dojem.

Disky z ľahkej zliatiny

Výkon štýlovo prezentovaný na ceste

Skvelé. Športové. Stvorené na výkon. Sériové: 18" čierne disky z ľahkej zliatiny R "Spielberg" s vysokým leskom a pneumatiky s rozmermi 215/50 R18. Voliteľné: 19" tmavé grafitové disky z ľahkej zliatiny R "Pretoria" a pneumatiky z rozmermi 235/40 R19.

Ďalšie informácie o modeli T-Roc R:

Čím vás ešte nový model T-Roc R nadchne? Zistite tu.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen