Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Sila estetickej stránky

The Power of Beauty

Najnovší model T-Roc R opäť zaujme výkonom. Vyznačuje sa vysokou kvalitou a postará sa o ešte väčšiu dávku emócií. Je symbolom fascinujúcej agility a silného dizajnu v kombinácii s praktickou všestrannosťou. Športový dizajn exteriéru a interiéru, špecifický pre modely R, dodáva modelu T‑Roc R charakteristickú estetickú stránku.

T-Roc R má množstvo unikátnych vlastností. Tu sú tri z nich:

Hmatateľná sila

Pripútajte sa a užite si zrýchlenie: umožní vám to výkon 221 kW (300 k).

Ďalšie špecifické funkcie výkonu

Digitálny výkon

Digitálny prístrojový panel "Digital Cockpit Pro" je centrálnym ovládacím prvkom: jasný prehľad, kontrola so zobrazením špecifickým pre modely R a špeciálny režim Race ako voliteľný jazdný režim.

Viac o technológiách

Exteriér

Silný charakter modelov R podčiarkujú výrazné detaily, ako sú napríklad chrómové kryty spätných zrkadiel.

Viac o štýle modelov R

Výkon

Absolútna sila

Počúvajte svoj vnútorný pohon

T-Roc R dosahuje špičkový výkon vďaka motoru 2,0 l TSI 4MOTION a 7-stupňovej dvojspojkovej prevodovke DSG. Jeho maximálny výkon je 221 kW (300 k) a maximálny krútiaci moment 400 Nm. Vďaka systému Launch Control akceleruje T‑Roc R z 0 na 100 km/h za 4,9 sekundy. Maximálna rýchlosť je elektronicky obmedzená na 250 km/h.

Športová vášeň

Pocit motoristického športu na každý deň

Dynamické jazdné vlastnosti pri prejazde zákrut umožňuje športový podvozok znížený o 20 mm alebo voliteľná adaptívna regulácia podvozka DCC. Voliteľná výfuková sústava R‑Performance s titánovým zadným tlmičom od spoločnosti Akrapovič sa postará o plný zvuk vozidla.

Dizajn R

Exteriér

Silný štýl

Tento silák zaujme novo navrhnutou maskou chladiča s logom R a lesklým strieborným pásom z eloxovaného hliníka. Výrazné akcenty dodáva strešný spojler a zadný nárazník vo farbe karosérie s optickými vstupmi vzduchu a difúzorom. T‑Roc R je sériovo vybavený športovým podvozkom a výfukovou sústavou so štyrmi koncovkami výfuku.

Disky

Športový vzhľad na ceste

Sériové disky z ľahkej zliatiny "Jerez" s lesklým povrchom podporujú športovú jazdnú dynamiku, ktorú pri jazde môžete využiť. Na želanie sú k dispozícii aj disky "Estoril" v lesklom čiernom vyhotovení a disky "Pretoria" v matnom tmavom grafitovom prevedení.

Interiér

Fascinujúci štýl

Pôsobivý čierny strop dodáva interiéru exkluzívny, športový charakter. Kožou potiahnutý, vyhrievaný multifunkčný športový volant s dotykovým ovládaním, veľkými pádlami radenia a tlačidlom R sľubuje príjemný pocit na dotyk a športový vzhľad. Bočnú oporu a mimoriadny komfort pri vysokých výkonoch ponúkajú špičkové športové sedadlá vpredu, ktoré sú na želanie čalúnené aj kožou Nappa.

Technológie

Digital Cockpit Pro

Digitálny výkon

Digital Cockpit Pro je centrálnym riadiacim prvkom: jasný prehľad a kontrola so špecifickým zobrazením modelov R. Medzi jazdné režimy, ktoré si môžete vybrať, patrí aj špeciálny režim Race, ktorý umožňuje mimoriadne výkonnú jazdu. Elektronický stabilizačný program možno vypnúť aj manuálne.

Jazdný režim

Výkon stlačením tlačidla

Tlačidlo R na volante umožňuje priamy prístup k rôznym jazdným režimom. V režime "Individual" môžete jazdné systémy veľmi dobre nastaviť na najrôznejšie situácie a vaše potreby. Systém Launch Control ponúka optimalizované zrýchlenie s maximálnym využitím krútiaceho momentu s vhodne navrhnutou reguláciou jazdnej stability.

Progresívne riadenie

Pocit ako v pretekárskom vozidle

Jazdné vlastnosti, ktoré inak existujú len v motoristickom športe: Progresívne riadenie T‑Roc R predchádza šmyku skôr, ako musí zasiahnuť ESC, a ponúka lepšiu kontrolu nad vozidlom pri prudkých jazdných manévroch.

Poznáte už všetky varianty modelu T-Roc?

T-Roc 

T-Roc pôsobí sebavedome a podčiarkuje svoju silnú osobnosť ostrejším dizajnom exteriéru, novou úrovňou kvality a dizajnu interiéru a inovovanými technologickými funkciami. Vozidlo vám ponúka širokú paletu motorov, prevodoviek a vybavenia.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.