Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

T-Roc s výbavou LIMITED v hodnote až do 2 980 € zadarmo a bonusom 2 500 €! Už od 22 790 €.

Viac informácií | Cenník | Konfigurátor

T-Roc so skladovým bonusom až 3 500 €*

Viac informácií | Skladové vozidlá

 

Nová forma suverenity

Vďaka ostrejšiemu dizajnu exteriéru, novej úrovni kvality a dizajnu v interiéri a inovatívnym technickým funkciám pôsobí T-Roc sebavedomo a podčiarkuje svoju silnú osobnosť.

Sila vychádza zvnútra

Interiér

Silný charakter s novými črtami

Exteriér

Váš užitočný spoločník na cesty

"Travel Assist"

Nakonfigurujte si svoj T-Roc

Svoje vysnívané vozidlo si môžete nakonfigurovať podľa svojich želaní a potrieb. V prvom kroku si vyberte stupeň vybavenia, lakovanie a disky. V druhom kroku môžete svojmu modelu T-Roc dodať vhodný interiér, dizajnové prvky, asistenčné systémy a príslušenstvo.

Vytvorte si z modelu T-Roc svoje vozidlo T-Roc.

Exteriér & Interiér

Dizajn svetiel

Sebavedomé osvetlenie

T-Roc nadchne vpredu aj vzadu svojím novým dizajnom svetiel: charakteristické denné LED svetlá a moderné zatmavené zadné svetlá upútajú pozornosť už z diaľky. Osvetlená maska chladiča dodáva nápaditým predným partiám na želanie výnimočnú charizmu. Ďalšie dva špeciálne prvky: ambientné osvetlenie v prednej časti interiéru a projekcia loga s podpisom SUV, ktorá efektívne osvetľuje priestor pri otvorení predných dverí. Moderný vzhľad dodávajú modelu tmavočervené zadné svetlá s voliteľnými dynamickými smerovkami, ktoré naznačujú smer svetelnou animáciou.

ergoActive sedadlo

Najlepšie miesto je rezervované pre vás

Posaďte sa a užite si jazdu na voliteľnom sedadle ergoActive, ktoré si jednoducho nastavíte na svoju postavu. Zmierni to záťaž na vašu chrbticu a zaistí vysoký komfort sedenia a uvoľnenie. Od vybavenia T-Roc Style je sedadlo ergoActive čalúnené poťahom Artvelours a vybavené elektrickou bedrovou opierkou s masážnou funkciou. Aj cesta do práce sa tak zmení na wellness. Sedadlo ergoActive vám súčasne ponúka:

  • integrované vyhrievanie sedadiel

  • nastaviteľnú opierku nohy

Multifunkčný volant

Všetko sa tu točí okolo vás

S multifunkčným volantom riadite nielen T-Roc, ale ovládate aj rádio, prehrávač médií, hlasové ovládanie, telefón a zobrazenie digitálneho združeného prístroja "Digital Cockpit". Pri vybavení T-Roc Life a Style môže byť na želanie vyhrievaný a vďaka čalúneniu z jemnej kože zabezpečuje exkluzívny ambientný charakter. Ak sa rozhodnete pre T-Roc R-Line, získate voliteľný vyhrievaný športový multifunkčný volant s dotykovou funkciou.

Climatronic s dotykovým ovládaním

Reaguje na vás

Voliteľná klimatizácia "Air Care Climatronic" zabezpečuje v modeli T-Roc príjemnú klímu. Ovládanie a ukazovatele sú teraz digitalizované a dostupné dotykom prsta na dotykovej obrazovke, vďaka čomu je ovládanie extrémne intuitívne a kokpitu dodáva mimoriadne moderný vzhľad. Funkčné vodiace drážky sa postarajú o jednoduché a pohodlné ovládanie počas jazdy. Dokonalá teplota je teda vzdialená len na dotyk.

Konektivita & Infotainment

Digital Cockpit

To podstatné v zornom poli: vozovka

Sériový digitálny prístrojový panel "Digital Cockpit" zobrazuje v modeli T-Roc všetky relevantné informácie na farebnom displeji s atraktívnou grafikou a uhlopriečkou 20,3 cm (8"). Počas jazdy môžete pomocou multifunkčného volantu pohodlne ovládať funkcie združeného prístroja, ako je audio, telefonovanie či asistenčné systémy. Na želanie môže byť model T-Roc vybavený digitálnym združeným prístrojom "Digital Cockpit Pro". S displejom s uhlopriečkou 26,04 cm (10,25") s vysokým rozlíšením vám ponúka široké možnosti individuálnej konfigurácie a ďalších zobrazení, ako napríklad zobrazenie navigačnej mapy priamo za volantom.

Rádio & Navigácia

Udáva smer. Aj pri hudbe

Radi počúvate hudbu počas riadenia vozidla? A aj na cestách by ste chceli vedieť, čo sa vo svete deje? Najmodernejší infotainment je súčasťou špičkového vybavenia modelu T-Roc. Ktorý si vyberiete?

Viac informácií o Rádiu & Navigácii

Zvukový systém BeatsAudio™

Tento zvuk je pôsobivý

Počúvate hudbu radi nahlas? S voliteľným 300 W zvukovým systémom od spoločnosti Beats by Dre získate zvukový zážitok, ktorý môžete vnímať zrakom aj sluchom. Šesť vzájomne zladených špičkových reproduktorov zaisťuje vynikajúci zvuk na každom sedadle a dodatočný subwoofer vysiela hlboké basy, ktorých vibrácie môžete cítiť priamo v bruchu. Celý systém sa ovláda prostredníctvom infotainment systému3, ktorý vás pri nastúpení do vozidla privíta na obrazovke logom Beats by Dre.

Konektivita

Viac ako bity a bajty

Ponuka konektivity od spoločnosti Volkswagen vám poskytne väčší komfort, bezpečnosť a zábavu. Prepojenie vášho modelu T-Roc s internetom a smartfónom vám zabezpečí uvoľnenú jazdu do cieľa - len riadiť musíte vy.

Viac informácií o konektivite

Urobte si predstavu o modeli T-Roc

Technológie & Asistenčné systémy

IQ.LIGHT

Ďalší špičkový systém: inteligentné svetlo

Bez ohľadu na to, či je von deň, noc alebo zlé počasie: IQ.LIGHT LED Matrix svetlomety, voliteľné od vybavenia T-Roc Style, zabezpečujú lepšiu viditeľnosť. Dynamická regulácia diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist" sa stará o prediktívne osvetlenie zákrut a jazdu s trvalo zapnutými diaľkovými svetlami4 bez oslnenia vodičov v protismere. V závislosti od jazdnej situácie sú jednotlivé segmenty LED tohto špičkového systému svetiel cielene zapnuté respektíve vypnuté a ponúkajú tak lepšiu distribúciu svetla. Zvýšia tak bezpečnosť nielen vašu, ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky.

Front Assist

Moment hrôzy? Nezažijete v modeli T-Roc

Sériový systém sledovania okolia "Front Assist" s asistentom núdzového brzdenia a systémom rozpoznania chodcov vás môže varovať pred kritickými situáciami spôsobenými chodcami a ostatnými vozidlami. V kritických situáciách dokáže dokonca automaticky núdzovo brzdiť4.

Adaptívny tempomat ACC

Hustá premávka? Žiadny stres

Automatický tempomat ACC pomáha udržiavať vopred nastavenú maximálnu rýchlosť5, ale aj odstup od vozidla pred vami7. V dopravnej zápche dokáže T-Roc automaticky zabrzdiť a opäť sa rozbehnúť (s voliteľnou automatickou prevodovkou DSG). V kombinácii s voliteľným navigačným systémom je ACC rozšírený o funkciu prediktívnej regulácie rýchlosti a asistenciu pri jazde v zákrutách. Systém rešpektuje oficiálnu maximálnu povolenú rýchlosť a vy sa tak vyhnete jej prekročeniu.6 Na základe údajov z navigačného systému prispôsobuje ACC rýchlosť pri prejazde zákrutami, križovatkami (pri odbočovaní) a kruhovými objazdami.6

Lane Assist

T-Roc zostane verný svojmu jazdnému pruhu

Pri monotónnych jazdách môžu nastať rizikové situácie. Tu vstupuje do hry systém zachovania jazdného pruhu "Lane Assist": od rýchlosti 60 km/h dokáže rozpoznať, či vozidlo neúmyselne opúšťa vlastný jazdný pruh6. S korigujúcim zásahom do riadenia pomôže vrátiť pozornosť vodiča späť k riadeniu vozidla6.

Park Assist

Jednoduché parkovanie

T-Roc so sériovým parkovacím asistentom "Park Assist"7 vám ukáže nielen to, či je parkovacie miesto dostatočne veľké, ale aj za vás zaparkuje.4,8 Vy musíte len ovládať pedál akcelerátora a bŕzd a pozorne sledovať okolie vozidla. Zvyšok urobí sám. 

  • senzory skenujú vhodné parkovacie miesto (maximálne do 40 km/h)

  • pozdĺžne parkovacie miesto musí mať na parkovanie minimálne dĺžku vozidla +80 cm a pri vyparkovaní minimálne 25 cm pred a za vozidlom

  • priečne parkovacie miesto musí po oboch stranách disponovať vzdialenosťou minimálne 35 cm

Proaktívny systém ochrany cestujúcich

Pripravená v prípade núdze

Voliteľný proaktívny systém ochrany cestujúcich na vás dohliadne. Vopred rozpozná potenciálne nebezpečnú situáciu s pravdepodobnosťou nehody a v závislosti od situácie automaticky podnikne jedno alebo viac preventívnych opatrení.4

  • okná vrátane strešného zatvorí do úrovne malej škáry, aby sa optimalizovala účinnosť airbagov

  • predné bezpečnostné pásy sa rýchlo pritiahnu, aby telo vodiča a spolujazdca zafixovali v správnej polohe

  • po/pri kritickej situácii (napríklad šmyku) sa aktivujú výstražné svetlá

Easy Open & Close

Každodenný pomocník pri nakladaní batožiny

Opäť máte plné ruky batožiny? Dvere batožinového priestoru modelu T-Roc sa teraz dajú jednoducho otvoriť aj zavrieť pomocou jednoduchého gesta nohy. Vďaka voliteľnému paketu vybavenia "Easy Open & Close" rozpozná systém "Keyless Access" kľúč od vozidla vo vašom vrecku. Na otvorenie, resp. na zatvorenie dverí batožinového priestoru s elektrickým ovládaním potom postačí malý pohyb nohy pod zadným nárazníkom vozidla. Ako vidíte, vďaka inovatívnej technológii bude všedný deň oveľa jednoduchší.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.