Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Upgrades
Naprogramované na vašu budúcnosť

Prajeme vám všetko dobré do budúcnosti!
Dodatočne

VW Connect a We Connect1 sú vaším prístupom k mobilným online službám - po jednorazovej aktivácii a registrácii pomocou vášho Volkswagen ID budú vaše cesty ešte príjemnejšie a váš každodenný život ešte pohodlnejší.

Už po kúpe vozidla si môžete odomknúť mnoho nových, prispôsobiteľných funkcií pre váš Volkswagen - veľmi jednoducho v obchodoch In-Car Shop alebo Volkswagen Connect Shop. Ako hlavný používateľ VW Connect alebo We Connect si tu môžete prezrieť a zakúpiť všetky dostupné  Upgrades*pre svoje vozidlo Alebo vám poradí aj váš miestny partner spoločnosti Volkswagen. Tu môžete získať aj poukážky na nákup funkcií Upgrades v našich obchodoch.

 

*Na zakúpenie Upgrades potrebujete účet používateľa Volkswagen, platnú zmluvu VW Connect / We Connect a vašu verifikáciu ako hlavného používateľa, čo znamená prepojenie vášho účtu používateľa Volkswagen s konkrétnym vozidlom. Okrem to nevyhnutné, aby malo vozidlo potrebné technické funkcie , hardvér a softvér pre príslušný Upgrade. Dostupnosť vylepšení môže závisieť aj od modelového roku a dátumu výroby. Upgrades, ktoré sú k dispozícii pre príslušné vozidlo, si môže hlavný používateľ pozrieť v obchode In-Car Shop systému Infotainment alebo v obchode Volkswagen Connect Shop na stránke connect-shop.volkswagen.com. Spoplatnené položky si môžete zakúpiť v obchode In-Car Shop a/alebo v obchode Volkswagen Connect Shop pomocou spôsobov platby, ktoré sú tam aktuálne viditeľné a dostupné. Dostupnosť funkcií Upgrades-Funktionen sa môže líšiť medzi webshopom a In-Car Shopom. Váš partner spoločnosti Volkswagen vám takisto rád poradí s Upgrades a ich dostupnosťou. Zakúpené a aktivované vylepšenia zostávajú vo vozidle počas obdobia aktivácie, môžu ich používať všetci vodiči a nie sú prenosné do iných vozidiel.

Prehľad funkcií Upgrades pre váš Volkswagen

Tu nájdete vybrané funkcie Upgrads, ktoré možno vo vozidlách Volkswagen dodatočne aktivovať - závisia od príslušných technických funkcií a hardvérovej výbavy. Upgrady, ktoré sú k dispozícii pre váš Volkswagen, nájdete v obchode In-Car Shop vášho systému Infotainment alebo v obchode Volkswagen Connect Shop.

Nový Tiguan Nový Passat Golf 8 a varianty modelu Ďalšie vozidlá s prípravou na „VW Connect / We Connect”*
Navigácia
Hlasové ovládanie - -
Hlasový asistent - -
App-Connect -
Adaptívny tempomat ACC - - -
Ovládanie diaľkových svetiel Light Assist -
Ambientné osvetlenie (viacfarebné) -
Ambientné osvetlenie (efekt) -
Rozpoznávanie dopravných značiek - - - -
Air Care Climatronic - -
Vyhrievanie sedadiel - -

* Passat Variant, Arteon, Arteon Shooting Brake, Tiguan, Tiguan Allspace, Touran, T-Roc, T-Roc Cabriolet, T-Cross, Taigo, Polo

Ceny za trvalé používanie

Funkcie Upgrades sú k dispozícii pre modely Passat Variant, Arteon, Arteon Shooting Brake, Tiguan, Tiguan Allspace, Touran, T-Roc, T-Roc Cabriolet, T-Cross, Taigo, Polo a všetky varianty modelu Golf 8. Po objednaní a aktivácii zostávajú funkcie Upgrades vo vozidle natrvalo a môžu ju používať všetci vodiči.

Cena (s DPH)
Navigácia 669 €*
Hlasové ovládanie 275 €*
Hlasový asistent 275 €*
App-Connect 275 €*
Adaptívny tempomat ACC 385 €*
Ovládanie diaľkových svetiel Light Assist 189 €*
Ambientné osvetlenie (viacfarebné) 59 €*
Ambientné osvetlenie (efektné) 39 €*
Rozpoznávanie dopravných značiek 59 €*
Air Care Climatronic 289 €*
Vyhrievanie sedadiel 385 €*

*Ceny pre slovenský trh vrátane DPH. Ceny uvedené v internetovom obchode We Connect alebo v In-Car shope sú v čase nákupu právne záväzné. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od vozidla a výbavy.

Doba platnosti a voliteľné možnosti

Najlepšie bude, ak vy sami zistíte, ako ľahko možno aktualizovať váš Volkswagen. Ako hlavný používateľ služby VW Connect alebo We Connect si môžete objednať jednorazový skúšobný mesiac zadarmo pre takmer každú funkciu Upgrades**. Potom budete mať k dispozícii tri doby platnosti pre takmer všetky funkcie Upgrads.

1 mesiac

Flexibilné používanie funkcií Upgrades


Objednajte si ešte viac komfortu pre nový Tiguan a nový Passat podľa svojich predstáv - a vždy nanovo sa budete môcť rozhodnúť, ktoré funkcie Upgrads sú pre vás najlepšie: Pri mesačnej dobe platnosti si vždy zachováte flexibilitu (bez automatického predĺženia).

VW Connect Shop

1 rok

Používanie počas jedného roka


Chceli by ste si funkcie Upgrads v novom modeli Tiguan a Passate užívať natrvalo? Žiadny problém. Jednoducho si zabezpečte používanie na celý rok (bez automatického predĺženia).

VW Connect Shop

Trvalé používanie

Neobmedzená doba platnosti používania funkcií Upgrades


Užívajte si Volkswagen dlhodobo - vďaka neobmedzenému používaniu Upgrads môžu funkcie využívať všetky osoby vo vozidle a počas celej životnosti vozidla.

VW Connect Shop

** V závislosti od používateľa a funkcie.

Doba platnosti a voliteľné možnosti pre nový Tiguan a Passat

Cena za mesiac Cena za rok Cena za trvalé používanie
Navigácia nie je k dispozícii nie je k dispozícii 669 €*
Hlasový asistent 6,79 €* 67,90 €* 269 €*
App-Connect 6,79 €* 67,90 €* 269 €*
Ovládanie diaľkových svetiel Light Assist 4,59 €* 46,90 €* 185 €*
Ambientné osvetlenie (viacfarebné) 1,49 €* 14,90 €* 59,50 €*
Ambientné osvetlenie (efektné) 1,49 €* 14,90 €* 59,50 €*
Air Care Climatronic (len pre nový Passat) 7,29 €* 72,90 €* 289,00 €*
Vyhrievanie sedadiel (len pre nový Passat) 9,59 €* 95,50 €* 385,00 €*

** Ceny pre slovenský trh vrátane DPH. Ceny uvedené v internetovom obchode We Connect alebo v In-Car shope sú v čase nákupu právne záväzné. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od vozidla a výbavy.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen