Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Upgrades
Naprogramované na vašu budúcnosť

Prajeme vám všetko dobré do budúcnosti!
Dodatočne

VW Connect a We Connect1 sú vašou vstupenkou do sveta novej generácie mobilných online služieb v mnohých modeloch vozidiel Volkswagen. Mnohé služby VW Connect alebo We Connect Dienste budete mať od začiatku k dispozícii na objednávku s možnosťou online pripojenia. Po jednorazovej aktivácii a prihlásení sa do vášho účtu používateľa Volkswagen vám VW Connect alebo We Connect spríjemní každodenný život a zabezpečí väčšie pohodlie. Nová je pritom aj možnosť aktivácie zvolených nových funkcií vo vašom vozidle Volkswagen až po jeho kúpe. Všetko si môžete dodatočne individualizovať podľa vašich potrieb. A to veľmi jednoducho vo vašom obchode In-Car Shop systému Infotainment alebo v obchode Volkswagen Connect Shop. Ako hlavný používateľ VW Connect alebo We Connect si môžete pozrieť Upgrades*, ktoré sú dostupné pre vaše vozidlo a pohodlne si ich môžete priamo zakúpiť. Prípadne si môžete nechať poradiť u miestneho partnera spoločnosti Volkswagen, kde si môžete zakúpiť aj poukážku, ktorú budete môcť použiť na nákup funkcií Upgrades v našich obchodoch.

 

*Na zakúpenie Upgrades potrebujete účet používateľa Volkswagen, platnú zmluvu VW Connect / We Connect a vašu verifikáciu ako hlavného používateľa, čo znamená prepojenie vášho účtu používateľa Volkswagen s konkrétnym vozidlom. Okrem to nevyhnutné, aby malo vozidlo potrebné technické funkcie , hardvér a softvér pre príslušný Upgrade. Dostupnosť vylepšení môže závisieť aj od modelového roku a dátumu výroby. Upgrades, ktoré sú k dispozícii pre príslušné vozidlo, si môže hlavný používateľ pozrieť v obchode In-Car Shop systému Infotainment alebo v obchode Volkswagen Connect Shop na stránke connect-shop.volkswagen.com. Spoplatnené položky si môžete zakúpiť v obchode In-Car Shop a/alebo v obchode Volkswagen Connect Shop pomocou spôsobov platby, ktoré sú tam aktuálne viditeľné a dostupné. Dostupnosť funkcií Upgrades-Funktionen sa môže líšiť medzi webshopom a In-Car Shopom. Váš partner spoločnosti Volkswagen vám takisto rád poradí s Upgrades a ich dostupnosťou. Zakúpené a aktivované vylepšenia zostávajú vo vozidle počas obdobia aktivácie, môžu ich používať všetci vodiči a nie sú prenosné do iných vozidiel.

Váš Volkswagen sa nikdy neprestane učiť: Upgrades pre vozidlá s prípravou na VW Connect alebo We Connect

Navigácia: Vždy budete poznať cestu


Chcete sa lepšie orientovať? Tak si dodatočne aktivujte funkcie navigácie pre váš informačný systém "Ready 2 Discover" a zvýšte hodnotu svojho vozidla vďaka intuitívnej navigácii. Po aktivácii získate integrovanú intuitívnu navigáciu s 2D mapou Európy a prístupom k zvláštnym cieľom (POI). Tieto funkcie budete mať po aktivácii vo vozidle stále k dispozícii a nie sú viazané na internetové pripojenie či zmluvu VW Connect alebo We Connect. Okrem praktických offline funkcií získate v spojení s licenciou VW Connect Plus alebo We Connect Plus  prístup k mnohým doplnkovým online službám. Vďaka online dopravným informáciám budete ako hlavný používateľ informovaný o zmenách a nebezpečenstvách na vašej trase v takmer reálnom čase a online výpočet trasy vám zabezpečí optimalizovanú a predvídavú navigáciu do cieľa. Vaše mapy sa budú vďaka online aktualizácii máp po výbere nastavenia "Zdieľať aktuálnu polohu" vo vašom informačnom systéme automaticky v pravidelných intervaloch aktualizovať hneď ako bude vaše vozidlo online.

Hlasové ovládanie: "Ahoj Volkswagen"


Váš Volkswagen vám rozumie. S oslovením "Ahoj Volkswagen" začnete prirodzený dialóg - týmto spôsobom bude umožnené bezpečné a pohodlné ovládanie zvolených funkcií, ako napr. telefonovania, médií alebo navigácie. Zapnite si hlasové ovládanie vášho informačného systému "Ready 2 Discover" alebo "Discover Media" a ovládajte mnohé funkcie vášho vozidla svojím hlasom. V závislosti od modelu vozidla a výbavy môžete hlasom ovládať mnohé vybrané funkcie vozidla. A vy sa môžete plne sústrediť len na cestu a ešte viac si užívať jazdu autom.

App Connect: Prineste si svoje aplikácie do auta


Pomocou funkcie App-Connect sa prenesú zvolené aplikácie a obsahy priamo na displej informačného systému vášho vozidla Volkswagen a vy ich budete môcť pohodlne a prehľadne ovládať vo vašom zornom poli. Prístup napr. k hudbe, správam, mapám a audioknihám bude veľmi jednoduchý. Volkswagen ponúka dve rozhrania na pripojenie smartfónov s mnohými možnosťami: Apple CarPlay a  Android Auto od spoločnosti Google. Používanie Apple CarPlay a Android Auto od spoločnosti Google je k dispozícii bezkáblovo aj ako Upgrade pre navigačné systémy "Discover Media" a "Ready 2 Discover". Počas jazdy sa dajú spustiť len certifikované aplikácie, aby sa zabránilo rozptyľovaniu. 

Dodatočné Upgrade funkcie pre váš Golf

Automatická regulácia vzdialenosti ACC: Dodržiava odstup. A predpísané rýchlosti

Automatická regulácia vzdialenosti ACC udržiava vami nastavenú konštantnú rýchlosť až do 210 km/h. Ak sa váš Golf priblíži k vozidlu pred vami, ACC automaticky prispôsobí rýchlosť v rámci systémových limitov a dodržuje vami nastavenú vzdialenosť.

Light-Assist: Bez oslňovania. V takmer všetkých situáciách


Regulácia diaľkových svetiel "Light Assist" vám ukáže jazdy v noci v novom Golfe v úplne novom svetle. Pomocou kamery zabudovanej za čelným sklom vie "Light Assistent" rozpoznať protiidúce a vpredu idúce motorové vozidlá v rámci systémových hraníc a automaticky prepne tlmené a diaľkové svetlá. Nie sú to dobré vyhliadky?

Rozpoznávanie dopravných značiek: ukazuje, čo je dôležité


Zariadenie na rozpoznávanie dopravných značiek rozpozná v rámci hraníc systému prostredníctvom kamery obmedzenia rýchlosti, ako aj zákazy predbiehania a upozornenia na nebezpečenstvá a zobrazí vám ich na multifunkčnom displeji. Vďaka tomu budete mať lepší prehľad o premávke.

Viacfarebné ambientné osvetlenie: Pre vnútorný pokoj


Poskytnite vášmu novému Golfu viac jedinečnosti. Prostredníctvom rozšírenia základného ambientného osvetlenia sa dá interiér osvetliť podľa nálady vďaka individuálnemu výberu farby. S ambientným osvetlením (viacfarebným) budete mať ako vylepšenie Upgrades k dispozícii ďalší balík farieb a tým pádom viac možností na farebné osvetlenie. Či už chladnejšie alebo teplejšie farebné prostredie, v osvetlenej metropole alebo v noci na tmavej vedľajšej ceste: Na každej ceste vyčaríte sebe a svojim spolujazdcom inú, vhodnú atmosféru.

Ambientné osvetlenie (dynamické): prehľadné a informatívne


Prostredníctvom ambientného osvetlenia (dynamické) rozšírite svoje základné ambientné osvetlenie a intuitívnu vizualizáciu rôznych funkcií. V závislosti od výbavy sem patria výstražné a informatívne obsahy, ako napr. zobrazenie zrýchlenia alebo výstraha dverí.

Prehľad funkcií Upgrades pre váš Volkswagen

Získate tak prvý nezáväzný dojem z toho, ktoré vybrané Upgrades si môžete podľa svojho výberu dodatočne aktivovať vo vozidle. Okrem toho je nevyhnutné, aby malo vozidlo potrebné technické funkcie a hardvér pre príslušnú funkciu Upgrade. Ak chcete zistiť, ktoré konkrétne funkcie sú dostupné pre vaše vozidlo Volkswagen, navštívte In-Car- Shop systému Infotainment alebo Volkswagen Connect Shop. V ňom si môže hlavný používateľ pozrieť a zakúpiť funkcie, ktoré sú dostupné pre jeho vozidlo.

Modelové varianty Golf 8 Ďalšie vozidlá s prípravou na „VW Connect / We Connect”** Cena (s DPH)
Navigácia 669 €*
Hlasové ovládanie 275 €*
App-Connect 275 €*
Ovládanie diaľkových svetiel Light Assist - 189 €*
Ambientné osvetlenie (viacfarebné) - 59 €*
Ambientné osvetlenie (dynamické) - 39 €*
Adaptívny tempomat ACC - 385 €*
Rozpoznávanie dopravných značiek - 59 €*

*Ceny pre slovenský trh vrátane DPH. Ceny uvedené v internetovom obchode We Connect alebo v In-Car shope sú v čase nákupu právne záväzné. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od vozidla a výbavy.
** Passat Variant, Arteon, Arteon Shooting Brake, Tiguan, Tiguan Allspace, Touran, T-Roc, T-Roc Cabriolet, T-Cross, Taigo, Polo

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen