Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Upgrades pre vaše ID.

Dodajte svojmu ID. nové schopnosti

Či už ide o navigáciu, asistenčný systém alebo inteligentnú klimatizáciu - ako zákazník VW Connect alebo We Connect1 môžete svoje ID. jednoducho rozšíriť o nové funkcie aj po kúpe, ak je vybavené ID. softvérom 3.1 alebo vyššou verziou.*

Nové funkcie si môžete pohodlne objednať priamo vo svojom vozidle alebo v obchode Volkswagen Connect Shop bez toho, aby ste museli ísť do servisu.

  • vyskúšajte nové funkcie bezplatne
  • objednajte si funkcie vozidla flexibilne a podľa potreby, bez automatického predlžovania zmluvy
  • aktivujte si Upgrade priamo vo svojom vozidle ID. bez návštevy servisu
  • získajte príslušné poukážky u partnera spoločnosti Volkswagen
  • zvýšte hodnotu vozidla prostredníctvom nových funkcií

 

* Na zakúpenie Upgrades potrebujete účet používateľa Volkswagen, platnú zmluvu VW Connect / We Connect a vašu verifikáciu ako hlavného používateľa, čo znamená prepojenie vášho účtu používateľa Volkswagen s konkrétnym vozidlom. Okrem to nevyhnutné, aby malo vozidlo potrebné technické funkcie , hardvér a softvér pre príslušný Upgrade. Dostupnosť vylepšení môže závisieť aj od modelového roku a dátumu výroby. Upgrades, ktoré sú k dispozícii pre príslušné vozidlo, si môže hlavný používateľ pozrieť v obchode In-Car Shop systému Infotainment alebo v obchode Volkswagen Connect Shop na stránke connect-shop.volkswagen.com. Spoplatnené položky si môžete zakúpiť v obchode In-Car Shop a/alebo v obchode Volkswagen Connect Shop pomocou spôsobov platby, ktoré sú tam aktuálne viditeľné a dostupné. Dostupnosť funkcií Upgrades-Funktionen sa môže líšiť medzi webshopom a In-Car Shopom. Váš partner spoločnosti Volkswagen vám takisto rád poradí s Upgrades a ich dostupnosťou. Zakúpené a aktivované vylepšenia zostávajú vo vozidle počas obdobia aktivácie, môžu ich používať všetci vodiči a nie sú prenosné do iných vozidiel.

V závislosti od výbavy sú pre vaše ID. pripravené tieto Upgrades:

Navigácia

Nemáte vo vozidle navigáciu? Žiadny problém!

Jednoducho si neskôr aktivujte intuitívnu funkciu navigácie s aktuálnymi dopravnými informáciami a zvláštnymi cieľmi pre váš systém Infotainment "Ready 2 Discover" alebo "Ready 2 Discover Max".

Zastávky na nabíjanie na trase sa dajú automaticky naplánovať prostredníctvom e-plánovača trasy v navigácii. V kombinácii s online službami VW Connect Plus alebo We Connect Plus získate pravidelné aktualizácie máp a dopravné informácie pre celú Európu. 

Cena: jednorazovo 899,00 €

Volkswagen Connect shop

Regulácia diaľkových svetiel „Light Assist“

Jednoduché stmievanie

Obzvlášť praktické v tmavom období: ovládanie diaľkových svetiel "Light Assist" vám ušetrí manuálne prepínanie medzi tlmenými a diaľkovými svetlami.

Pomocou kamery dokáže "Light Assist" rozpoznať protiidúce vozidlá a vozidlá pred vami a automaticky prepínať medzi tlmenými a diaľkovými svetlami, aby bola cesta lepšie osvetlená a prekážky sa dali skôr rozpoznať.

Cena: od 4,50 €

Volkswagen Connect shop

Klimatizácia „Air Care Climatronic“

Zabezpečte dobrú cestovnú atmosféru

Dovolenka je už za rohom? Vylepšite svoj systém klimatizácie o inteligentné funkcie a 2-zónovú reguláciu, ktorá vám umožní samostatne ovládať klimatizáciu na predných sedadlách.

Automatická klimatizácia "Air Care Climatronic" s množstvom funkcií poskytuje ďalší komfort. V menu "Smart Climate" a "Air Car" môžete rýchlo zvoliť nastavenia pre čerstvý a čistý vzduch v priestore pre cestujúcich, teplé alebo chladné ruky a nohy a jasný výhľad pri zahmlených oknách.

Cena: od 7,00 €

Volkswagen Connect shop

Ambientné osvetlenie (viacfarebné)

Zapojte do hry viac farieb

Osvetlite interiér svojho ID. presne tak, ako to máte radi: S Upgrade pre ambientné osvetlenie sa koncept osvetlenia flexibilne rozšíri na výber až z 30 farieb.

Rozšírený balík farieb poskytuje ďalší výber farieb pre ešte individuálnejší dizajn štýlovo zladených svetelných akcentov. Vhodnú atmosféru vytvoríte podľa osobných preferencií alebo nálady.

Cena: od 1,50 €

Volkswagen Connect shop

Doby platnosti a možnosti

Najlepšie je, ak si sami zistíte, ako ľahko je možné aktualizovať vaše ID.  Ako hlavný používateľ služby VW Connect alebo We Connect si môžete objednať jednorazový skúšobný mesiac** zadarmo pre každý Upgrade. Potom budete mať k dispozícii tri doby platnosti pre všetky Upgrade. 

Volkswagen Connect shop 

Takto si aktivujete Upgrades
pre vaše ID.

1. Požiadavky na Upgrades

Verzia softvéru a registrácia

Ak chcete zakúpiť Upgrades, vaše ID. musí mať softvér 3.1 alebo vyššiu verziu a spĺňať technické požiadavky pre príslušnú funkciu. Po zaregistrovaní do služby VW Connect alebo We Connect a overení ako hlavného používateľa vo vašom vozidle ju môžete začať používať.

2. Zakúpenie Upgrades

Výber a platba

Všetky Upgrades dostupné pre váš model ID. nájdete a zakúpite v obchodoch In-Car Shop alebo Volkswagen Connect Shop vášho systému Infotainment. Všetko, čo potrebujete vedieť o funkciách, nájdete v prehľade produktov.

3. Aktivácia Upgrades

Aktivácia a inštalácia

Ak chcete aktivovať Upgrade, vozidlo musí byť online. Po prijatí platby sa nová funkcia nainštaluje a bude pripravená na použitie pri ďalšom štartovaní vozidla.

4. Používanie Upgrades

Používanie online- & offline

Po aktivácii sa môže nová funkcia používať aj offline. Vybrané funkcie, ako napríklad navigácia, obsahujú ďalšie online funkcie, ktoré sú k dispozícii s existujúcim dátovým pripojením prostredníctvom online služieb VW Connect Plus alebo We Connect Plus.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen