Možnosť dodatočného aktivovania funkcií teraz aj v modeli Polo GTI

Upgrades

Možnosť dodatočnej individualizácie: Niektoré funkcie sú v modeli Polo GTI dostupné ako tzv. funkcie Upgrades1 a dajú sa dodatočne aktivovať. V závislosti od výbavy je možné aktivovať neskôr navigáciu pre rádio "Ready 2 Discover" a hlasové ovládanie.

Viac o Upgrades

1) Na nákup funkcií Upgrades potrebujete účet používateľa Volkswagen, platnú zmluvu VW Connect / We Connect a verifikáciu ako hlavný používateľ, to znamená prepojenie vášho účtu s konkrétnym vozidlom. Okrem toho je nevyhnutné, aby malo vozidlo potrebné technické funkcie a hardvér pre príslušnú funkciu Upgrade. To môže závisieť od modelového roku a dátumu výroby. Upgrades dostupné pre príslušné vozidlo si môže hlavný používateľ pozrieť v In-Car Shope systému Infotainment alebo vo VW Connect / We Connect webshope na stránke shop.volkswagen-we.com. Platené produkty sa dajú zakúpiť v In-Car Shope alebo vo VW Connect / We Connect webshope pomocou aktuálne dostupných spôsobov platby uvedených v týchto obchodoch. Váš partner spoločnosti Volkswagen vám tiež rád poradí s aktualizáciami a ich dostupnosťou. Zakúpené a aktivované funkcie Upgrades zostávajú vo vozidle, môžu ich používať všetci vodiči a nie sú prenosné na iné vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.