Konektivita

ID.5 GTX

    

VW Connect

Vďaka digitálnym službám "VW Connect"1 sa nové ID.5 GTX zmení na vozidlo s pripojením na internet, pretože s pevne zabudovanou SIM kartou môže byť vaše vozidlo na želanie online. Bezdrôtové aktualizácie, ktoré sa uskutočňujú cez mobilné dátové pripojenie Vášho vozidla ID., Vám prinášajú nové funkcie a aktuálnu optimalizáciu. S aplikáciou VW Connect ID.2 pre váš smartfón získate prehľad o dôležitých údajoch vášho ID. aj na cestách: Skontrolujte pomocou aplikácie zostávajúci dojazd vášho vozidla alebo sa pozrite, či sú všetky dvere a okná zatvorené. V závislosti od predpovede počasia a stavu nabitia batérie získate prostredníctvom aplikácie aj odporúčania, aby ste predhriali vysokonapäťovú batériu.

VW Connect Plus

Vďaka službám VW Connect Plus¹ budete mať k dispozícii dopravné informácie takmer v reálnom čase a informácie o nabíjacích staniciach so stavom ich obsadenosti, cenami aj otváracou dobou. Aplikácia VW Connect ID.² zmení váš smartfón na diaľkové ovládanie. Na diaľku tak budete môcť pohodlne spustiť alebo ukončiť proces nabíjania alebo nastaviť klimatizáciu podľa vašich individuálnych požiadaviek. Okrem toho dokáže aplikácia VW Connect ID. na základe uloženej rutiny určiť optimálny čas odjazdu na úpravu teploty v interiéri a tiež čas na spustenie a ukončenie nabíjacieho procesu. Zostaňte v spojení so svojím vozidlom - či už ste na ceste alebo ležíte na gauči.

App Connect

Chceli by ste aplikácie zo smartfónu bezpečne a pohodlne využívať aj vo vozidle? Vďaka systému App Connect6,8 je to jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Systém umožňuje pohodlné ovládanie vybraného obsahu a aplikácií, ktoré sa prenesú na displej infotainment systému vo vašom vozidle. Ovládať sa dajú pohodlne a prehľadne priamo vo vašom zornom poli. Získate tým jednoduchý prístup napríklad k hudbe, správam, mapám alebo audio knihám. Volkswagen ponúka tri rozhrania pre pripojenie smartfónov s mnohými možnosťami: Apple CarPlay™, Android Auto™ od spoločnosti Google a MirrorLink®. Apple CarPlay™ a Android Auto™ od spoločnosti Google je možné používať prostredníctvom bezkáblového pripojenia7.

Na využívanie služieb VW Connect a VW Connect Plus pre modely ID. rodiny potrebuje zákazník používateľský účet Volkswagen ID a do systému VW Connect / VW Connect Plus sa musí prihlásiť užívateľským menom a heslom. Okrem toho musí so spoločnosťou Volkswagen AG uzatvoriť cez internet samostatnú zmluvu VW Connect alebo VW Connect Plus. Po odovzdaní vozidla má zákazník 90 dní na registráciu vozidla na portáli myvolkswagen.net alebo prostredníctvom aplikácie VW Connect ID. (ktorá je k dispozícii v App Store a Google Play Store), aby mohol služby VW Connect Plus bezplatne využívať po celú zmluvnú dobu. Ak sa zaregistrujete neskôr, dĺžka bezplatného termínu sa skráti. Pri neskoršej registrácii sa skracuje doba, počas ktorej môžu byť služby bezplatne využívané.

Niektoré mobilné online služby VW Connect / VW Connect Plus sa dajú ovládať len prostredníctvom aplikácie VW Connect ID. Aplikácia sa dá ovládať. Na využívanie bezplatnej aplikácie VW Connect potrebujete smartfón v vhodným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s dátovou možnosťou s platnou alebo samostatne uzavretou zmluvou o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb. Pri prenose dát z internetu môžu v závislosti od vašej príslušnej mobilnej tarify podľa platnej zmluvy a zvlášť pri použití v zahraničí vzniknúť dodatočné náklady (napr. poplatky za roaming).

Mobilné online služby sú dostupné počas dohodnutého zmluvného obdobia a počas zmluvného obdobia môžu podliehať zmenám obsahu. Viac informácií získate na stránke www.connect.volkswagen-we.com a u vášho predajcu Volkswagen. Prečítajte si aj aktuálne Všeobecné zmluvné podmienky pre digitálne služby ID. rodiny.

Na využívanie bezplatnej aplikácie potrebujete smartfón v vhodným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s dátovou možnosťou s platnou alebo samostatne uzavretou zmluvou o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb. Pri prenose dát z internetu môžu v závislosti od vašej príslušnej mobilnej tarify podľa platnej zmluvy a zvlášť pri použití v zahraničí vzniknúť dodatočné náklady (napr. poplatky za roaming).

Viac ako 80 % dostupnej infraštruktúry verejných nabíjacích staníc v Európe.

Do ponuky bude zaradený neskôr.

Apple Music / Spotify a všetky súvisiace logá a pohyblivé značky sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc. alebo Spotify. Na používanie služby Apple Music / Spotify je nutné mať vytvorený užívateľský účet Apple / Spotify.

Volkswagen AG (Volkswagen) umožňuje prostredníctvom aplikácií In-Car prístup k službám Apple Music / Spotify. Volkswagen nie je zodpovedný za tieto služby. Apple / Spotify poskytuje streamovacie služby na vlastnú zodpovednosť. Využívanie týchto služieb sa riadi podľa Podmienok používania a zásad ochrany osobných údajov spoločnosti Apple / Spotify.

Aby ste vo Vašom vozidle Volkswagen mohli využívať aplikácie In-Car Apple Music / Spotify potrebujete mať užívateľský účet Volkswagen ID a zmluvu na využívanie služieb VW Connect Plus. Náklady na dátové pripojenie znáša spoločnosť Volkswagen AG.

Zodpovednosť za obe technológie nesú spoločnosti Apple a Spotify. Spoločnosť Volkswagen AG tak nemôže ovplyvniť dostupnosť príslušnej technológie v jednotlivých krajinách, ktorá sa preto môže v závislosti od krajiny líšiť. Informácie o dostupnosti služby Apple Music zistíte na adrese https://support.apple.com/de-de/HT204411 a o dostupnosti služby Spotify na adrese https://support.spotify.com/de/article/where-spotify-is- available/. Počas trvania zmluvy môže dôjsť k zmenám obsahu alebo k prerušeniu ponuky funkcií.

App Connect zahŕňa technológie MirrorLink™, CarPlay™ od Apple a Android Auto™. Počas jazdy je možné spustiť len certifikované aplikácie, aby sa vodič mohol sústrediť na riadenie a nič ho nerozptyľovalo. V tejto súvislosti upozorňujeme, že niektoré aplikácie nemusia byť podporované všetkými tromi technológiami a dostupnosť týchto technológií sa môže líšiť v závislosti od krajiny. Aktuálne informácie o kompatibilite mobilných telefónov nájdete na nemeckej stránke www.volkswagen.de/mobiltelefon, pre Apple CarPlay™ https://www.apple.com/de/ios/carplay/, pre Android Auto™ https://www.android.com/intl/de_de/auto/ a pre MirrorLink® https://mirrorlink.com/.

Ako účastník cestnej premávky ste povinný dbať na zvýšenú opatrnosť a vzájomnú ohľaduplnosť. Pri riadení preto neustále dbajte na to, aby ste boli ostražitý a sústredený.

V závislosti od krajiny, modelu a mobilného operátora.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Plne elektrické ID.5 GTX

s pohonom všetkých kolies

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.