Nabíjať inteligentne. Jazdiť ďaleko

ID.5 inteligentné nabíjanie

Každý aspekt modelu ID.5 bol navrhnutý na elektrizujúci výkon. Vynikajúca aerodynamika a veľká batéria zabezpečujú dostatočný dojazd na jedno nabitie, zatiaľ čo inteligentné riadenie nabíjania sa bez problémov začlení do vášho každodenného života. Na pohodlné nabíjanie doma slúži voliteľná nabíjacia stanica ID. Charger1 s nabíjacím výkonom až 11 kW. Prostredníctvom časovo riadeného nabíjania a použitia fotovoltaického systému na streche môžete v budúcnosti ešte viac optimalizovať efektívne využívanie energie. Mnohé verejné nabíjacie stanice na čerpacích staniciach a diaľniciach ponúkajú aj rýchle nabíjanie jednosmerným prúdom, ktoré vám umožní výrazne zvýšiť dojazd vášho vozidla už za 30 minút.

Ponuka divízie Volkswagen Group Charging GmbH (Elli).

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Plne elektrické ID.5 GTX

s pohonom všetkých kolies

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.