Priestor pre zážitky

ID.5 GTX

Zažite veľký a inteligentne navrhnutý interiér s vysokým komfortom, ktorý môžete vidieť a cítiť. Pôsobivý je priestor na hlavu pre cestujúcich na zadných sedadlách aj napriek klesajúcej línii strechy modelov kupé. V ID.5 GTX tak môže pohodlne cestovať až päť osôb. A vďaka veľkému objemu batožinového priestoru zostane dosť priestoru pre batožinu. Kombinácia progresívneho dizajnu, vyspelej technológie a intuitívneho ovládania vytvára z moderného dizajnu interiéru priestor pre inšpiratívne zážitky. Tento interiér vám umožní užiť si každý okamih vašej cesty.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Plne elektrické ID.5 GTX

s pohonom všetkých kolies

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.