Do detailu športové

ID.5 GTX

Silné, športové, impozantné: ID.5 GTX s charakteristickými tvarmi kupé vyčnieva v svojej modelovej triede. Futuristické 20-palcové disky z ľahkej zliatiny1 v exkluzívnom dizajne GTX, lišty strešného rámu a dekór C-stĺpikov v antracitovom odtieni a čierna strecha charakteristická pre model ID.5, ktorá ho odlišuje od ostatných, jednoznačne identifikujú vozidlo ako GTX. Výnimočná je aj aerodynamická silueta s jemne klesajúcou líniou zadných partií s výrazným zadným spojlerom, vďaka ktorému pôsobí tento výkonný elektromobil vzrušujúco športovo - a už na prvý pohľad prezrádza, aký veľký charakter sa v ňom skrýva. Najmä, keď v ňom idete autom. Všetko vnímate ešte intenzívnejšie, keď v ňom jazdíte.

Naše vozidlá sú štandardne vybavené letnými pneumatikami.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Plne elektrické ID.5 GTX

s pohonom všetkých kolies

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.