Extrémne športový

Exteriér 

ID.4 GTX ukazuje, aká úchvatná môže byť elektromobilita: s futuristickými 20-palcovými diskami z ľahkej zliatiny v exkluzívnom dizajne GTX, typickou čiernou strechou ID.4, strešnými lištami a čiernou vysoko lesklou vzduchovou mriežkou. Lišta rámu strechy a stĺpiky C sú vytvorené v exkluzívnom čiernom prevedení. Ďalší unikát: elegantný svetelný pás medzi svetlometmi a logom Volkswagen. Nápis "GTX" vpredu na blatníku a vzadu na priečke difúzora v metalickom sivom odtieni Galvano prezentuje športového ducha ID.4. Všetko v sériovom vybavení.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

ID.4 GTX 4MOTION

S dvojmotorovým pohonom všetkých kolies

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.