Svetlo je nový chróm

IQ.LIGHT

ID.4 GTX zaujme vlastným jedinečným svetelným podpisom. Špecialitou je elegantný svetelný pás medzi elegantnými Matrix LED svetlometmi a logom Volkswagen. Matrix LED svetlomety vás privítajú hneď, ako ID. odomknete alebo sa k nemu priblížite. Predné nárazníky vo vysokom lesku v exkluzívnom dizajne modelov GTX majú svoj svetelný podpis aj v otvoroch pre prívod chladiaceho vzduchu. Osvetlené kľučky dverí a sériové zadné 3D LED svetlá s dynamickými smerovkami a voliteľnými animáciami posúvajú športový dizajn do nového svetla. Dizajn osvetlenia dotvára sériové osvetlené kľučky dverí.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

ID.4 GTX 4MOTION

S dvojmotorovým pohonom všetkých kolies

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.