Prelomové. A aktuálne

Bezdrôtové aktualizácie

Aktualizácie softvéru poznáme z počítača alebo smartfónu. Pomocou bezdrôtových aktualizácií môžete aktualizovať softvér svojho ID. aj prostredníctvom mobilného dátového pripojenia inštaláciou aktualizácie cez systém infotainment. Týmto spôsobom možno napríklad neustále zlepšovať ovládanie, výkon a komfort a dokonca pridávať nové funkcie.

Bezdrôtové aktualizácie

Na využívanie služieb VW Connect a VW Connect Plus pre rodinu ID. potrebuje zákazník užívateľský účet Volkswagen ID a do systému VW Connect / VW Connect Plus sa musí prihlásiť užívateľským menom a heslom. Okrem toho musí so spoločnosťou Volkswagen AG uzatvoriť cez internet samostatnú zmluvu VW Connect alebo VW Connect Plus. Zmluva o službe VW Connect pre rodinu ID. nie je obmedzená na tri roky. Služba VW Connect Plus je spočiatku obmedzená na obdobie troch rokov, potom ju možno za poplatok predĺžiť. Pre VW Connect Plus má zákazník po odovzdaní vozidla mát 90 dní na registráciu vozidla na portáli www.portal.volkswagen-we.com alebo cez aplikáciu VW Connect ID. (dostupná v App Store a Google Play Store) a bezplatné využívanie služieb VW Connect Plus po celú dobu dohodnutého obdobia. V prípade neskoršej registrácie sa doba bezplatnej lehoty skráti.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

ID.4 GTX 4MOTION

S dvojmotorovým pohonom všetkých kolies

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.