Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Športový elektrický výkon zhrnutý do troch písmen: GTX

Športový elektrický výkon zhrnutý do troch písmen: GTX

Elektrické modely Volkswagen GTX sú športové ako GTI, pohodlné ako SUV a udržateľné ako ID. Zistite viac o ich výkone a nabíjaní.

Červená znamená silu a intenzitu. To sú dve vlastnosti, ktoré charakterizujú čisto elektrické modely GTX. Farba exteriéru "King's Red" spolu s červeným ozdobným prešívaním v interiéri charakterizuje výkonnostnú triedu GTX.

Modely GTX sú výkonné ako ID. a zrýchľujú ako GTI. Naše tajomstvo: pridali sme do vozidla druhý elektromotor, pohonnú jednotku, ktorá vytvára pohon všetkých kolies. Čisto elektrický výkon vozidla nás pozdvihuje na úroveň GTI. Do cieľa môžete dôjsť ešte športovejšie. Veľký vysokonapäťový akumulátor v podlahe karosérie vytvára optimálne ťažisko z hľadiska jazdnej dynamiky pre vyvážené jazdné vlastnosti a dobrú stabilitu v zákrutách. Výsledkom je vyvážený pocit za volantom. A vozidlo má samozrejme aj dostatočný dojazd. V modeli ID.5 GTX (kombinovaná spotreba a emisie CO2: 17,1 kWh/100 km, 0 g/km) môžete na jedno nabitie batérie prejsť až 486 km. S maximálnou rýchlosťou 180 km/h môžete rýchlo hodiť každodenné starosti za hlavu. Po celú dobu bude vaše vozidlo poháňané elektromotormi tichými ako šepot, ktoré vás budú dynamicky voziť po ceste bez toho, aby cestou produkovali akékoľvek emisie CO2.

Ďalšia silná stránka radu GTX: Nekompromisný výkon nie je vytváraný na úkor udržateľnosti. Ako členovia rodiny ID. spájajú modely GTX športové potešenie z jazdy so zodpovedným prístupom ku klíme. Táto vlastnosť nie je iba výsledkom použitia unikátnej modulárnej platformy pre elektromobily (MEB), čo je prvok, ktorý zahŕňa systém rýchleho nabíjania batérií a plne využíva potenciál elektrickej technológie. Výroba a dodávka vozidla sú tiež čisto uhlíkovo neutrálne. Keď toto všetko skombinujete s nabíjacím prúdom vyrábaným z obnoviteľných zdrojov energie, získate jediné: zrýchlenie bez lokálnych emisií CO2 a bez výčitiek svedomia.

Všade, kde je to možné, sa v spoločnosti Volkswagen predchádza vzniku emisií CO2 a znižujú sa. Dodávatelia v predchádzajúcich fázach výroby sú povinní sa emisiám vyhýbať a zodpovedajúcim spôsobom ich znižovať. Emisie CO2, ktorým sa nemožno vyhnúť alebo ktoré nemožno znížiť, sú v rovnakom rozsahu kompenzované certifikovanými projektmi na ochranu klímy.

Aktuálne dostupné GTX modely

Zobraziť filtre
Filtrujte model
Filtrujte model
Zobraziť 2 výsledkov
Nájdených modelov: 2
Zrušiť všetky filtre

ID.4 GTX

Nové

ID.5 GTX

Nové

Od EUR 63.090,00

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen