Skutočná veľkosť vychádza zvnútra

Priestorový koncept a batožinový priestor

Aby ste sa v novom modeli Arteon cítili príjemne, musíte urobiť iba jednu vec: nastúpiť. Privíta vás veľkorysým priestorom, vďaka ktorému pôsobí tento športový, elegantný fastback ako všestranná limuzína. Ako vodič si užijete podporu mnohých asistenčných systémov a intuitívne ovládanie v modeli Arteon. Vašich spolucestujúcich poteší predovšetkým veľký priestor pre nohy vpredu a vzadu. Na limuzínu má batožinový priestor prekvapivo veľký objem a vďaka veľkým dverám batožinového priestoru je nakladanie batožiny mimoriadne ľahké. V novom modeli Arteon je pohodlie na prvom mieste.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.