Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Estét medzi atlétmi

Málokedy sa výkon prezentuje v takej elegantnej podobe. Arteon R predstavuje optimálnu rovnováhu medzi dynamickou silou a eleganciou. Nadchne vás potešením z jazdy, ktorú môžete vnímať všetkými zmyslami. Vďaka výnimočnému jazdnému komfortu, dokonalému dizajnu a čistému výkonu predstavuje silného spoločníka na ceste k vášmu cieľu.

Výkon

Presne dávkovaná hnacia sila

Pôsobivý prenos hnacej sily zabezpečuje v modeli Arteon R 7-stupňová dvojspojková prevodovka. Z 0 na 100 km/h akceleruje za 4,9 sekundy. Pohon všetkých kolies 4MOTION a výkon 235 kW (320 k) sa vďaka voliteľnému odstráneniu obmedzovača maximálnej rýchlosti postará o šprint k maximálnej rýchlosti 270 km/h. Systém vektorovania krútiaceho momentu R-Performance, ktorý rozdeľuje hnaciu silu individuálne medzi kolesá zadnej nápravy, umožní dosiahnuť vyššiu rýchlosť pri prejazde zákrutami tým, že zrýchli koleso na vonkajšej zadnej strane.

Dizajn R

Exteriér

Nezameniteľný štýl R

Arteon R prezentuje svoj výkon aj vizuálne: výrazne dynamickými prednými partiami. Elegantný vzhľad mu dodávajú chrómové kryty spätných zrkadiel, nápadne športový predný nárazník a maska chladiča špecifická pre modely R v čiernom vysokolesklom odtieni. Vysokovýkonný brzdový systém s modrými brzdovými strmeňmi a logom R, ako aj nezávislé predné otvory na prívod chladiaceho vzduchu majú nielen skvelý dizajn, ale aj funkčnosť.

Interiér

Váš aktívny priestor pre vodiča

Interiér poskytuje priestor pre estetiku. Dekor v štýle "Black Carbon" je dôkazom jeho mimoriadneho športového charakteru. Do cieľa sa tak dostanete elegantným a športovým spôsobom: voliteľné ergonomicky optimalizované športové sedadlá s integrovanými opierkami hlavy čalúnené kožou Nappa s modrými akcentami a multifunkčný športový volant R čalúnený kožou s tlačidlom R pre priamu voľbu športových jazdných režimov.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.