Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Možnosť objednať od apríla 2021 Nový Arteon R

 

Estét medzi atlétmi

Málokedy sa výkon prezentuje v takej elegantnej podobe. Arteon R predstavuje optimálnu rovnováhu medzi dynamickou silou a eleganciou. Nadchne vás potešením z jazdy, ktorú môžete vnímať všetkými zmyslami. Vďaka výnimočnému jazdnému komfortu, dokonalému dizajnu a čistému výkonu predstavuje silného spoločníka na ceste k vášmu cieľu.

Výkon

Presne dávkovaná hnacia sila

Pôsobivý prenos hnacej sily zabezpečuje v novom modeli Arteon R 7-stupňová dvojspojková prevodovka. Z 0 na 100 km/h akceleruje za 4,9 sekundy. Pohon všetkých kolies 4MOTION a výkon 235 kW (320 k) sa vďaka voliteľnému odstráneniu obmedzovača maximálnej rýchlosti postará o šprint k maximálnej rýchlosti 270 km/h. Systém vektorovania krútiaceho momentu R-Performance, ktorý rozdeľuje hnaciu silu individuálne medzi kolesá zadnej nápravy vám umožní dosiahnuť vyššiu rýchlosť pri prejazde zákrutami tým, že zrýchli koleso na vonkajšej zadnej strane.

Dizajn R

Exteriér

Nezameniteľný štýl R

Arteon R prezentuje svoj výkon aj vizuálne: výrazne dynamickými prednými partiami. Elegantný vzhľad mu dodávajú chrómové kryty spätných zrkadiel, nápadne športový predný nárazník a maska chladiča špecifická pre modely R v čiernom vysokolesklom odtieni. Vysokovýkonný brzdový systém s modrými brzdovými strmeňmi a logom R, ako aj nezávislé predné otvory na prívod chladiaceho vzduchu majú nielen skvelý dizajn, ale aj funkciu zvýšenia výkonu.

Interiér

Váš aktívny priestor pre vodiča

Interiér poskytuje priestor pre estetiku. Dekor v štýle "Black Carbon" je dôkazom jeho mimoriadneho športového charakteru. Do cieľa sa tak dostanete elegantným a športovým spôsobom: voliteľné ergonomicky optimalizované športové sedadlá s integrovanými opierkami hlavy čalúnené kožou Nappa s modrými akcentami a multifunkčný športový volant R čalúnený kožou s tlačidlom R pre priamu voľbu športových jazdných režimov.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen