Elegance a R-Line

Prémiová výbava

Štýlový Arteon Elegance a športový Arteon R-Line vám ponúkajú prvotriednu sériovú výbavu a širokú ponuku možností pre ich individualizáciu. Exteriér obidvoch modelov nadchne napríklad 18" diskami z ľahkej zliatiny a chrómovými lištami v spodnej časti dverí a okolo nárazníkov. Výnimočné detaily, ako napríklad dynamické zadné smerové svetlá, zabezpečujú nevtieravú eleganciu modernej doby.

Vďaka charakteristickým predným partiám s logom R-Line na maske chladiča a čiernym lesklým otvorom pre prívod chladiaceho vzduchu v tvare písmena C spoznáte Arteon R-Line na prvý pohľad. Čierny lesklý spojler a chrómové lichobežníkové koncovky výfuku zvýrazňujú jeho športový charakter vzadu. V interiéri sa posadíte na predné sedadlá čalúnené kožou a alcantarou alebo si užite voliteľnú koženú výbavu "Nappa" s "Nappa Carbon Style".

Arteon Elegance zaujme vašu pozornosť matnými chrómovými krytmi spätných zrkadiel, ktoré perfektne ladia s lesklými chrómovými lištami na nárazníkoch a nápisom "Elegance" na blatníkoch.

Ani interiér vám nedá priestor pre ďalšie želania. Arteon R-Line riadite kožou čalúneným multifunkčným športovým volantom a sedíte pod čiernym stropom. Pri obidvoch výbavách sú sedadlá čalúnené kombináciou kože "Vienna" a alcantary. Exkluzívny interiér modelu Arteon Elegance charakterizujú okrem iného výhradne pre túto výbavu vytvorené dekoračné obklady s výraznými lištami pod palubnou doskou.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen