Elegance a R-Line

Prémiová výbava

Štýlový Arteon Elegance a športový Arteon R-Line vám ponúkajú prvotriednu sériovú výbavu a širokú ponuku možností pre ich individualizáciu. Exteriér obidvoch modelov nadchne napríklad 18" diskami z ľahkej zliatiny a chrómovými lištami v spodnej časti dverí a okolo nárazníkov. Výnimočné detaily, ako napríklad dynamické zadné smerové svetlá, zabezpečujú nevtieravú eleganciu modernej doby.

Vďaka charakteristickým predným partiám s logom R-Line na maske chladiča a čiernym lesklým otvorom pre prívod chladiaceho vzduchu v tvare písmena C spoznáte Arteon R-Line na prvý pohľad. Čierny lesklý spojler a chrómové lichobežníkové koncovky výfuku zvýrazňujú jeho športový charakter vzadu. V interiéri sa posadíte na predné sedadlá čalúnené kožou a alcantarou alebo si užite voliteľnú koženú výbavu "Nappa" s "Nappa Carbon Style".

Arteon Elegance zaujme vašu pozornosť matnými chrómovými krytmi spätných zrkadiel, ktoré perfektne ladia s lesklými chrómovými lištami na nárazníkoch a nápisom "Elegance" na blatníkoch.

Ani interiér vám nedá priestor pre ďalšie želania. Arteon R-Line riadite kožou čalúneným multifunkčným športovým volantom a sedíte pod čiernym stropom. Pri obidvoch výbavách sú sedadlá čalúnené kombináciou kože "Vienna" a alcantary. Exkluzívny interiér modelu Arteon Elegance charakterizujú okrem iného výhradne pre túto výbavu vytvorené dekoračné obklady s výraznými lištami pod palubnou doskou.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť