Používajte vaše aplikácie aj vo vašom vozidle

App Connect

Chceli by ste aplikácie zo smartfónu bezpečne a pohodlne využívať aj vo vozidle? Vďaka systému App Connect1) je to jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Systém umožňuje pohodlné ovládanie vybraného obsahu a aplikácií, ktoré sa prenesú na displej infotainment systému vo vašom vozidle. Ovládať sa dajú pohodlne a prehľadne priamo vo vašom zornom poli. Získate tým jednoduchý prístup napríklad k hudbe, správam, mapám alebo audio knihám.
Volkswagen ponúka tri rozhrania pre pripojenie smartfónov s mnohými možnosťami: Apple CarPlay™, Android Auto™ od spoločnosti Google a MirrorLink®. Použitie Apple CarPlay™ je obzvlášť príjemné pomocou bezdrôtového pripojenia pre navigačné systémy "Discover Media" a "Discover Pro". Počas jazdy je možné spustiť len certifikované aplikácie, aby sa vodič mohol sústrediť na riadenie a nič ho nerozptyľovalo. V tejto súvislosti upozorňujeme, že niektoré aplikácie nemusia byť podporované všetkými tromi technológiami a dostupnosť týchto technológií sa môže líšiť v závislosti od krajiny.

1) Volkswagen App Connect zahŕňa technológie MirrorLink™, CarPlay™ od Apple a Android Auto™ od spoločnosti Google. Počas jazdy je možné spustiť len certifikované aplikácie, aby sa vodič mohol sústrediť na riadenie a nič ho nerozptyľovalo. V tejto súvislosti upozorňujeme, že niektoré aplikácie nemusia byť podporované všetkými tromi technológiami a dostupnosť týchto technológií sa môže líšiť v závislosti od krajiny. Aktuálne informácie o kompatibilite mobilných telefónov nájdete na nemeckej stránke www.volkswagen.de/mobiltelefon, pre Apple CarPlay™ https://www.apple.com/de/ios/carplay/, pre Android Auto™ https://www.android.com/intl/de_de/auto/ a pre MirrorLink® https://mirrorlink.com/.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.