Jazdite podľa vašich preferencií

Adaptívna regulácia podvozka DCC

S adaptívnou reguláciou podvozka DCC máte na výber normálne, športové alebo komfortné nastavenie podvozka. Elektricky nastaviteľné tlmiče sa prispôsobia automaticky. Adaptívna regulácia podvozka DCC pritom nepretržite reaguje na rôzne jazdné situácie a zohľadňuje priebeh brzdenia, natočenie volantu a akceleráciu.

Adaptívna regulácia podvozka DCC zabezpečuje podstatne lepšie jazdné vlastnosti. Vodič nie je odkázaný na jedno určité nastavenie podvozka, ale svoje vozidlo si môže individuálne prispôsobiť. Výber režimu sa realizuje prostredníctvom tlačidla na stredovej konzole. Nastavenia režimu "individual" sa dajú zmeniť pomocou posuvných ovládačov a vlastnosti podvozka tak môžu byť nastavené podľa osobných preferencií.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen