Váš Volkswagen sa prispôsobí vášmu štýlu jazdy

Výber režimu jazdy

Každý má vlastnú predstavu o ideálnom nastavení vozidla. S výberom režimu jazdy dodávaným na želanie môžete podľa Vašich potrieb ovplyvniť pohon, riadenie, prevodovku a dokonca aj nastavenie klimatizácie. K dispozícii na to máte režim "individuál". Ak máte všetky funkcie nastavené a uložené podľa Vašich potrieb, stačí stlačenie tlačidla a Vaše predstavy sa aktivujú. Alebo máte dnes chuť jazdiť maximálne úsporne? Potom stačí aktivovať režim "normal" na režim "eco". Tento režim je nastavený tak, aby ste jazdili úsporne.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.