Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Touran s výbavou LIMITED v hodnote 7 750 € zadarmo a bonusom 2 500 €! Už od 28 790 €.

Viac informácií | Cenník | Konfigurátor

Viac variability pre váš rodinný život

Touran robí dojem - aj keď si ho len prezeráte. Viac svetla a perfektný výhľad zabezpečí na želanie dodávané najväčšie panoramatické posuvné a výklopné strešné okno v jeho triede. Jeho kompaktné rozmery ideálne do veľkého mesta kombinuje s inteligentnou koncepciou priestoru. Takže okrem výnimočne prehľadnému interiéru si užijete aj veľkorysý priestor pre nohy, čo oceníte hlavne pri dlhých jazdách.

Nakonfigurujte si svoj Touran

Svoje vysnívané vozidlo si môžete nakonfigurovať podľa svojich želaní a potrieb. V prvom kroku si vyberte stupeň vybavenia, lakovanie a disky. V druhom kroku môžete svojmu modelu Touran dodať vhodný interiér, dizajnové prvky, asistenčné systémy a príslušenstvo.

Vytvorte si z modelu Touran svoje vozidlo Touran.

Varianty výbavy

Comfortline
Od 30.490,-
Highline
Od 33.090,-
Comfortline
Od 30.490,-
Highline
Od 33.090,-

Comfortline

90 - 110 kW
(122 - 150 k)
Manuálna prevodovka / Automatická prevodovka
Benzín / Nafta
Spotreba: 5,2 - 7,1 l/100 km
 • Adaptívny tempomat ACC
 • Lane Assist
 • Side Assist
 • Front Assist a City Brake
 • Rádionavigačný systém Discover Media, 8" farebný dotykový displej
 • Digital Cockpit
 • Hmlové svetlá s odbočovacou funkciou
 • Multifunkčný 3-ramenný kožený volant a kožená radiaca páka
 • Systém rozpoznania únavy vodiča
 • Dažďový senzor, "Coming a Leaving home" funkcia
 • Vnútorné spätné zrkadlo automaticky stmievateľné
 • Výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča a spolujazdca s bedernými opierkam
 • Stmavené sklá od B-stĺpika smerom dozadui
 • Strešný nosič čierny
Konfigurovať

Highline

110 kW
(150 k)
Manuálna prevodovka / Automatická prevodovka
Benzín / Nafta
Spotreba: 5,4 - 7,1 l/100 km
rozdiel oproti výbave Comfortline
 • Alarm s kontrolou vnútorného priestoru
 • Parkovacie senzory vpredu a vzadu
 • Digital Cockpit Pro
 • Automatická 3-zónová klimatizácia "Climatronic", s možnosťou ovládania aj zo zadných sedadiel
 • Top-Komfortné sedadlá vpredu
 • Podlahové koberčeky vpredu a vzadu
 • Strešný nosič strieborný
 • Disky z ľahkej zliatiny 6,5Jx16 Karlstad, pneu 205/60 R16
Konfigurovať

Dizajn

Touran je vozidlo, ktoré zanechá dojem - dokonca, aj keď sa z neho pozeráte von. Pretože toto všestranné rodinné vozidlo vám ponúka veľké panoramatické výklopné a posuvné strešné okno, dodávané na želanie. Svoje kompaktné rozmery, ideálne do veľkomesta, kombinuje s inteligentnou priestorovou koncepciou, ktorá je perfektná pre cesty na veľké vzdialenosti.

LED svetlomety

Oslňujúci dizajn bez oslňovania ostatných

Vďaka voliteľnej dynamickej regulácii diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist" padne skvelý dizajn modelu Touran vodičom v protismere do oka aj pri zapnutých diaľkových. Na želanie dodávané predné a zadné LED svetlomety však ponúkajú aj ďalšie výhody.

Viac informácií

Disky

Dizajn, ktorý poteší

Ku každému outfitu správna obuv: S vhodnými diskami z ľahkej zliatiny vytvoríte pôsobivý vzhľad. K dispozícii preto máte veľký výber rôznych dizajnov, od rezervovaných až po dynamické.

Viac informácií

Priestorová koncepcia

Rodinné výlety v business triede

Touran dokazuje enormnú všestrannosť aj bez masky a šminiek: vďaka koncepcii sedadiel, ktorá na želanie ponúka priestor až pre šesť malých a veľkých pasažierov alebo veľký batožinový priestor.

Viac informácií

Panoramatické posuvné a výklopné strešné okno

Otvorená scéna pre prírodné divadlo

Veľké voliteľné panoramatické posuvné a výklopné strešné okno ponúka voľný výhľad na oblohu a do interiéru vpustí svetlo a čerstvý vzduch.

Viac informácií

Touran z rôznych perspektív

Touran, voliteľné vybavenie R-Line

Berte váš všedný deň športovo

Vstať o šiestej ráno. O pol ôsmej byť v škole. O ôsmej v kancelárii. No a? Berte váš všedný deň športovo. S vybavením Touran R-Line.

R-Line balík "Exteriér & interiér"

Dizajn rodinného vozidla doplnil o patričnú porciu športového charakteru

S vybavením R-Line "Exteriér & interiér" vyzerá Touran skvele zvonku aj zvnútra.

Viac informácií

 

R-Line balík "Exteriér"

Vsadil na vonkajšiu eleganciu.

Balík R-Line "Exteriér" vsadil na vonkajšie hodnoty. Logo R-Line zdobí boky a dvere vpredu a samozrejme mriežku chladiča. Ešte pôsobivejší dojem vytvárajú otvory pre prívod chladiaceho vzduchu v čiernom lesklom prevedení a v tvare písmena C v prednom nárazníku, ktorá zmení každú cestu na stupne víťazov.

Používajte internet naplno

Infotainment

Jazda v modeli Touran je zábava - dokonca aj pre tých, ktorí nie sú za volantom. Postarajú sa o to najmodernejšie systémy konektivity prístupné na všetkých sedadlách. Aktualizujte si profily na sociálnych sieťach alebo počúvajte svoje obľúbené hudobné albumy - vďaka skvelým voliteľným funkciám infotainment systému s We Connect to nie je žiadny problém.

We Connect
Rádio a navigácia
We Connect
Rádio a navigácia

Raz sa zaregistrujte a využívajte veľa výhod

Každý hrdina má svojich pomocníkov. A s aplikáciou We Connect ich máte celý rad. Zistite, ktoré služby najlepšie vyhovujú vášmu bežnému životu a aké požiadavky musia splniť. Tu si môžete pozrieť všetky služby a možnosti.

Dostupnosť služieb v balíkoch We Connect a We Connect Plus sa môže v jednotlivých krajinách líšiť a závisí od modelu, roku výroby a vybavenia vozidla. Viac informácií o dostupných službách nájdete vo svojej zákazníckej zóne myVolkswagen alebo v aplikácii We Connect.

Je príjemné, môcť si sám vybrať kopilota

Či už sériová navigácia "Discover Media" s 20,3 cm (8 palcov) farebným dotykový displejom alebo príplatková "Discover Pro" s 23,4 cm (9,2 palcov).
Obe disponujú vyspelou technikou, ktorá sa jednoducho ovláda a splní všetky vaše multimediálne želania.

Komfort

Urobte si pohodlie vo vašom vozidle Touran. Jeho široká ponuka sériového vybavenia, jednoduché ovládanie a veľa komfortných doplnkov zaručujú, že si s ním užijete každý deň.

Easy Open

Nemáte ani jednu ruku voľnú a napriek tomu máte všetko pod kontrolou? S "Easy Open" určite

Sezam otvor sa dnes predstavuje funkcia "Easy Open". Všetko zvládnete jedným podkopnutím nohy: Vďaka na želanie dodávanému bezdotykovému otváraniu veka batožinového priestoru "Easy Open" otvoríte batožinový priestor jednoduchým pohybom nohy.

Viac informácií

Klimatizácia "Air Care Climatronic"

Zabezpečte si klímu, ktorá vám vyhovuje

Príliš teplo, príliš chladno alebo niečo medzi? Nastaviť správnu teplotu, môže byť pri viacerých cestujúcich veľmi komplikované. S 3-zónovou klimatizáciou "Climatronic" vrátane peľového filtra budú večné diskusie minulosťou.

Viac informácií

7 sedadiel

Flexibilný vnútorný priestor až pre siedmich pasažierov

Rodina, priatelia, kolegovia: Pri siedmych sedadlách si miesto nájdu všetci. A vďaka "Easy Entry" sa k svojim sedadlám jednoducho dostanú aj pasažieri sediaci v treťom rade.

Viac informácií

Integrovaná detská sedačka

Komfortné sedenie pre vaše potomstvo

Touran vám na želanie dodáme až s dvomi integrovanými detskými sedačkami. Takže sme mysleli aj na komfort vašich malých pasažierov.

Viac informácií

Sedadlo ergoActive

Keď vám záleží na vašej chrbtici

Integrovaná masážna funkcia na želanie dodávaného sedadla ergoActive (pre vodiča) vám zabezpečí vysoký komfort sedenia. Pomocou funkcie vyhrievania sedadla môžete svoje sedadlo príjemne temperovať a súčasne uvoľniť vašu chrbticu.

Asistenčné systémy

Inteligentné asistenčné systémy vo vozidle Touran zabezpečujú väčší komfort pri jazde a pomáhajú vám dobre zvládnuť kritické situácie alebo sa im dokonca vyhnúť. A aj keď tieto systémy nevnímate, je dobré vedieť, že ich máte k dispozícii.

Side Assist vrátane Lane Assist
Traffic Jam Assist
Trailer Assist
ACC & "Front Assist"
Side Assist vrátane Lane Assist
Traffic Jam Assist
Trailer Assist
ACC & "Front Assist"

Udržte vozidlo v jazdnom pruhu a zachovajte si prehľad

So systémom, ktorý vás v správnom čase upozorní na vozidlá po bokoch vášho modelu Volkswagen a za vami, môže jazdnú situáciu lepšie odhadnúť a minimalizovať riziká. V kombinácii so systémom "Lane Assist" môže systém "Side Assist" na kritickú situáciu upozorniť nielen opticky, ale môže aj zasiahnuť do riadenia.

Podpora v dopravnej zápche

V dopravných zápchach a v spomalenej premávke na diaľnici a cestách prvej triedy vás Touran podporuje voliteľným asistentom pre jazdu v dopravnej zápche.

Jednoduchšie manévrovanie s prívesom

Keď potrebujete s prívesom zacúvať, môže za vás prevziať riadenie auto. Asistenčný systém pre manévrovanie s prívesom "Trailer Assist" vás dokáže výrazne odbremeniť.

Aj v hustej premávke môžete jazdiť uvoľnene

Aj vy si niekedy želáte asistenčný systém, ktorý bude sledovať vozidla pred vami namiesto vás? S na želanie dodávaným automatickým distančným radarom ACC a systémom sledovania okolia "Front Assist" vrátane funkcie City Break, ktoré sú súčasťou balíka môžete jazdiť uvoľnene.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.