Vy riadite auto, vaši spolucestujúci hudbu

Volkswagen Media Control

Súhlasiť budú aj pasažieri na zadných sedadlách. So systémom "Volkswagen Media Control" môžete na želanie ovládať systém infotainment zo všetkých sedadiel vo Vašom modeli Touran. S aplikáciou pre Váš tablet alebo počítač si môžete pohodlne vybrať nielen svoju hudbu, ale môžete pracovať aj s funkciami na želanie dodávaných navigačných systémov "Discover Media" a "Discover Pro". Napríklad si môžete preniesť ciele Vašej trasy zo zoznamu adresára do navigačného systému a vyhľadávanie trás a zaujímavých cieľov je pomocou Google® ešte jednoduchšie. Tablet sa dá nabíjať pomocou USB pripojenia v stredovej konzole vpredu a vzadu, ktoré zároveň umožňuje aj prenos súborov.

Táto aplikácia Volkswagen vyžaduje dátové pripojenie špecifické pre vozidlo. Ak chcete zobraziť aplikáciu, systém infotainment a smartfón musia spĺňať isté technické požiadavky. V prípade akýchkoľvek otázok sa obráťte na predajcu spoločnosti Volkswagen alebo navštívte stránku www.volkswagen.com/car-net.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.