VW Touran: Rádio a navigácia

 

Ste pripravený na koncert na želanie? V ponuke nájdete dve rádia a navigačný systém, pričom niektoré sú súčasťou sériovej výbavy a niektoré patria k doplnkovej výbave. Od seba sa líšia počtom reproduktorov, typom displeja a možnosťami pre pripojenie externých zdrojov.

Štandardne je vybavený rádiom "Composition Touch" s dvojfarebným 12,7 cm veľkým dotykovým displejom a štyrmi reproduktormi. Okrem rádiového príjmu FM/AM ponúka aj multimediálnu USB zásuvku (na želanie) pre pripojenie Vášho inteligentného telefónu. Alebo ako zdroj pre Vašu hudbu využijete pamäťovú SD kartu.

S výbavou Comfortline si užijete rádio "Composition Colour". To Vám ponúka farebný dotykový displej, CD prehrávač, osem reproduktorov a dvojitý tuner s fázovou diverzitou pre dokonalý rádiový príjem.

Vo výbave Highline dodávané rádio "Composition Media" Vás presvedčí veľkým 16,5 cm farebným dotykovým displejom vrátane senzoriky priblíženia pre mimoriadne ľahké ovládanie a rozhrania Bluetooth pre Váš inteligentný telefón. Okrem toho Vám regulácia zvuku dovolí prispôsobiť farbu hudby individuálne podľa Vašich predstáv. Vďaka tomu znejú Vaše obľúbené piesne ešte lepšie!

Pre nový Touran sú k dispozícii hneď dva na želanie dodávané navigačné systémy. Navigačný systém "Discover Media" ponúka farebný dotykový displej s uhlopriečkou 16,5 cm, pripojenie USB a AUX-IN a dva sloty na SD karty. Integrované rozhranie Bluetooth umožňuje počas jazdy komfortné telefonovanie a prehrávanie hudby uloženej na kompatibilných telefónoch. CD prehrávač je umiestnený v samostatnej mediálnej priehradke v odkladacej skrinke pred spolujazdcom a bez problémov si poradí aj s prehrávaním hudby vo formáte MP3, AAC alebo WMA. Zobrazenie mapy v 2D a 2,5D pôsobí prehľadne a na želanie Vám ukáže historické pamiatky, obchody alebo reštaurácie, kde si môžete urobiť malú prestávku. Prostredníctvom funkcie TMC dokáže systém "Discover Media" prijímať správy o dopravných zápchach a iné dopravné informácie. Vďaka tomu môžete mimoriadne rýchlo reagovať na zmeny v premávke a do cieľa prísť ešte rýchlejšie.

Navigačný systém "Discover Pro" sa môže pochváliť DVD prehrávačom, takže počas prestávok si môžete na 20,3 cm veľkom dotykovom displeji vo Vašom modeli Touran pozrieť filmy. K dispozícii máte 32 GB robustný disk SSD ako dátovú pamäť. S navigačným systémom "Discover Pro" môžete ciele vyhľadávať aj pohodlne pomocou hlasových povelov. Ukazovateľ dopravných značiek Vás bude informovať o obmedzeniach rýchlosti a zákazoch predbiehania. Pamiatky vo formáte 3D a mapa mesta uľahčuje orientáciu v mestskej premávke.

 

Tu nájdete súbory na stiahnutie a aktualizácie pre rádiá a navigačné systémy Volkswagen

 

 

Zavrieť