Viac hudby a skvelý kopilot

Rádio a navigácia

Ste pripravený na koncert na želanie? V ponuke nájdete dve rádia a navigačný systém, pričom niektoré sú súčasťou sériovej výbavy a niektoré patria k doplnkovej výbave. Od seba sa líšia počtom reproduktorov, typom displeja a možnosťami pre pripojenie externých zdrojov.

Štandardne je vybavený rádiom "Composition Colour" s dvojfarebným 16,5 cm veľkým dotykovým displejom a ôsmimi reproduktormi. Okrem rádiového príjmu FM/AM ponúka aj multimediálnu USB zásuvku (na želanie) pre pripojenie Vášho inteligentného telefónu. Alebo ako zdroj pre Vašu hudbu využijete pamäťovú SD kartu.

Vo výbave Highline dodávané rádio "Composition Media" Vás presvedčí veľkým 20,3 cm farebným dotykovým displejom vrátane senzoriky priblíženia pre mimoriadne ľahké ovládanie a rozhrania Bluetooth pre Váš inteligentný telefón. Okrem toho Vám regulácia zvuku dovolí prispôsobiť farbu hudby individuálne podľa Vašich predstáv. Vďaka tomu znejú Vaše obľúbené piesne ešte lepšie!

Pre nový Touran sú k dispozícii hneď dva na želanie dodávané navigačné systémy. Navigačný systém "Discover Media" ponúka farebný dotykový displej s uhlopriečkou 20,3 cm, pripojenie USB a AUX-IN a dva sloty na SD karty. Integrované rozhranie Bluetooth umožňuje počas jazdy komfortné telefonovanie a prehrávanie hudby uloženej na kompatibilných telefónoch. CD prehrávač je umiestnený v samostatnej mediálnej priehradke v odkladacej skrinke pred spolujazdcom a bez problémov si poradí aj s prehrávaním hudby vo formáte MP3, AAC alebo WMA. Zobrazenie mapy v 2D a 2,5D pôsobí prehľadne a na želanie Vám ukáže historické pamiatky, obchody alebo reštaurácie, kde si môžete urobiť malú prestávku. Prostredníctvom funkcie TMC dokáže systém "Discover Media" prijímať správy o dopravných zápchach a iné dopravné informácie. Vďaka tomu môžete mimoriadne rýchlo reagovať na zmeny v premávke a do cieľa prísť ešte rýchlejšie.

Navigačný systém "Discover Pro" sa môže pochváliť DVD prehrávačom, takže počas prestávok si vo Vašom modeli Touran môžete pozrieť filmy na 23,4 cm veľkom dotykovom displeji. S navigačným systémom "Discover Pro" môžete vyhľadávať ciele aj pohodlne pomocou hlasových povelov. Ukazovateľ dopravných značiek Vás bude informovať o obmedzeniach rýchlosti a zákazoch predbiehania. Pamiatky vo formáte 3D a mapa mesta uľahčuje orientáciu v mestskej premávke.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen