Rodinnému vozidlu dodáva výraznú porciu športovosti

Vybavenie R-Line

Touran s balíkom R-Line "Exteriér & Interiér" spĺňa nároky rodinného života a zároveň má športový vzhľad. Prečo je to tak? Začnime s jeho špecifickými nárazníkmi. Obidva sú lakované vo farbe karosérie, pričom zadný zdobia chrómové lišty a v prednom sú integrované čierne lesklé otvory pre prívod chladiaceho vzduchu v tvare písmena C.

Rozšírené prahy dverí sú vyhotovené tiež v čiernom lesklom prevedení a kontrast k ním tvorí difúzor spolu s chrómovanými koncovkami výfuku (dodáva sa od 110 kW/150 k). Strieborné eloxované strešné lišty spájajú príjemný dizajn s praktickou funkčnosťou. Logá R-Line na bokoch vozidla a dverách vpredu, ale aj na maske chladiča sú vysvetlením toho, prečo vyzerá rodinné auto ako vyšportovaný atlét.

Atletický vzhľad je výrazný nielen pri exteriéri. Pri nastupovaní vám padnú do oka športové detaily: napríklad výrazné hliníkové prahové lišty vpredu s logom R-Line, ale tiež pedále a opierka chodidla z leštenej ocele. 

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.