VW Touran: R-Line

  

Touran s balíkom R-Line "Exteriér & Interiér" spĺňa nároky rodinného života a zároveň má športový vzhľad. Prečo je to tak? Začnime s jeho špecifickými nárazníkmi. Obidva sú lakované vo farbe karosérie, pričom zadný zdobia chrómové lišty a v prednom sú integrované čierne lesklé otvory pre prívod chladiaceho vzduchu v tvare písmena C.

Rozšírené prahy dverí sú vyhotovené tiež v čiernom lesklom prevedení a kontrast k ním tvorí difúzor spolu s chrómovanými koncovkami výfuku (dodáva sa od 110 kW/150 k). Strieborné eloxované strešné lišty spájajú príjemný dizajn s praktickou funkčnosťou. Logá R-Line na bokoch vozidla a dverách vpredu, ale aj na maske chladiča sú vysvetlením toho, prečo vyzerá rodinné auto ako vyšportovaný atlét.

Atletický vzhľad je výrazný nielen pri exteriéri. Pri nastupovaní vám padnú do oka športové detaily: napríklad výrazné hliníkové prahové lišty vpredu s logom R-Line, ale tiež pedále a opierka chodidla z leštenej ocele. Multifunkčný športový kožený volant s hliníkovými prvkami, logom R-Line a ozdobnými švami v sivom prevedení "Kristall" vytvárajú športový vzhľad pre športový pocit z jazdy.

 

Zavrieť