Taký flexibilný ako vy: Touran interiér

Priestorová koncepcia

Mama, otec, dieťa, pes, mačka, myš: V modeli Touran si každý nájde svoje miesto. Pretože boduje svojím inteligentným dizajnom vnútorného priestoru a veľkorysým priestorom. Vďaka trom samostatným sedadlám v druhom rade a dvom voliteľným sedadlám v treťom rade si tu ľahko nájdu miesto členovia rodiny a priatelia.

Nízky stredový tunel v druhom rade sedadiel zaručí jednoduché nastupovanie a dostatočný priestor pre nohy aj pre cestujúcich na strednom sedadle. A vďaka "Easy Entry" sa k svojim sedadlám jednoducho dostanú aj pasažieri sediaci v treťom rade. A keď už tento priestor nepotrebujete využiť pre svojich pasažierov, môžete sedadlá sklopiť a vytvoriť rovnú ložnú plochu.

Aj priestor pre vodiča dostal extra dávku komfortu. Ovládacie prvky, napríklad na želanie dodávaného rádia a navigačného systému a klimatizácie, sú naklonené k vodičovi a umožňujú tak mimoriadne pohodlné ovládanie.

Zvlášť praktická multifunkčná stredová konzola ponúka okrem stredovej lakťovej opierky aj dostatok odkladacieho priestoru pre nápoje, mobilné telefóny a všetko, čo potrebujete mať poruke.

S nastaviteľnou podlahou batožinového priestoru ste pripravený na všetky možnosti. Mimoriadne praktická je práve pri nakladaní ťažkých predmetov: Pritom ju môžete zdvihnúť až na úroveň nakladacej hrany batožinového priestoru a náklad jednoducho zatlačiť dovnútra alebo vybrať von.

Ešte viac možností usporiadania vám ponúka cargo paket: Systém koľajničiek integrovaný do bočných obkladov umožňuje v kombinácii s elastickou sieťou individuálne usporiadanie batožinového priestoru. Elastickú sieť so suchým zipsom na bokoch môžete použiť na upevnenie batožiny.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť