Taký flexibilný ako vy: Touran interiér

Priestorová koncepcia

Mama, otec, dieťa, pes, mačka, myš: V modeli Touran si každý nájde svoje miesto. Pretože boduje svojím inteligentným dizajnom vnútorného priestoru a veľkorysým priestorom. Vďaka trom samostatným sedadlám v druhom rade a dvom voliteľným sedadlám v treťom rade si tu ľahko nájdu miesto členovia rodiny a priatelia.

Nízky stredový tunel v druhom rade sedadiel zaručí jednoduché nastupovanie a dostatočný priestor pre nohy aj pre cestujúcich na strednom sedadle. A vďaka "Easy Entry" sa k svojim sedadlám jednoducho dostanú aj pasažieri sediaci v treťom rade. A keď už tento priestor nepotrebujete využiť pre svojich pasažierov, môžete sedadlá sklopiť a vytvoriť rovnú ložnú plochu.

Aj priestor pre vodiča dostal extra dávku komfortu. Ovládacie prvky, napríklad na želanie dodávaného rádia a navigačného systému a klimatizácie, sú naklonené k vodičovi a umožňujú tak mimoriadne pohodlné ovládanie.

Zvlášť praktická multifunkčná stredová konzola ponúka okrem stredovej lakťovej opierky aj dostatok odkladacieho priestoru pre nápoje, mobilné telefóny a všetko, čo potrebujete mať poruke.

S nastaviteľnou podlahou batožinového priestoru ste pripravený na všetky možnosti. Mimoriadne praktická je práve pri nakladaní ťažkých predmetov: Pritom ju môžete zdvihnúť až na úroveň nakladacej hrany batožinového priestoru a náklad jednoducho zatlačiť dovnútra alebo vybrať von.

Ešte viac možností usporiadania vám ponúka cargo paket: Systém koľajničiek integrovaný do bočných obkladov umožňuje v kombinácii s elastickou sieťou individuálne usporiadanie batožinového priestoru. Elastickú sieť so suchým zipsom na bokoch môžete použiť na upevnenie batožiny.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.