Výhľady na nebo

Panoramatické výklopné a posuvné strešné okno

Či už počítate hviezdy alebo si užívate slnečné lúče: Fascinujúce výhľady zažijú všetci pasažieri na zadných sedadlách. Voliteľné panoramatické výklopné a posuvné strešné okno vpustí do interiéru príjemné svetlo a aj najmenších pasažierov nadchne voľným výhľadom. 1,4 m2 veľké panoramatické strešné okno s elektrickým ovládaním otvoríte veľmi ľahko aj počas jazdy jednoduchým stlačením tlačidla. Zároveň máte na výber, či prednú časť strešného okna len vyklopíte alebo ho úplne otvoríte tak, že sa vysuniete nad zadnú časť okna.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.