Svetlo bez temných stránok

Predné a zadné LED svetlomety

Prelomiť konvencie je vždy osviežujúce - aj pre oči. Pretože svetlo LED technológie zanechá svetlo konvenčných žiaroviek ďaleko za sebou, najmä tým, že nezaťažujú vaše oči. Pre vás to znamená výrazne uvoľnenejšiu jazdu v tme. Voliteľné LED svetlá majú okrem toho dlhšiu životnosť, takže vám zadné a brzdové svetlá nevypadnú tak často. Najlepšie na tom je však to, že voliteľné predné LED svetlomety vyzerajú oslňujúco, ale neoslňujú vodičov v protismere. Na želanie dodávaná dynamická regulácia diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist" totiž zacloní tie oblasti, ktoré by mohli spôsobiť oslnenie vodičov v opačnom smere.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.