Zabezpečte si klímu, ktorá vám vyhovuje

Klimatizácia "Air Care Climatronic"

Plne naložené vozidlo a každý má svoju vlastnú predstavu o svojom komforte. Jednému je príliš horúco, inému príliš chladno, tretí spolujazdec potrebuje čerstvý vzduch. Na želanie dodávaná klimatizácia "Air Care Climatronic" delí Touran na tri zóny, zónu pre vodiča, spolujazdca a pasažierov na zadných sedadlách, a preto môže vyhovieť individuálnym potrebám každého. Pasažieri na zadných sedadlách si môžu teplotu nastaviť sami úplne jednoducho a rýchlo prostredníctvom ovládacieho panela umiestneného na zadnej strane stredovej lakťovej opierky. Vodič si okrem toho môže vybrať z rôznych profilov klimatizácie, ktoré majú vplyv na inteligentné elektronické ovládanie klimatizácie "Air Care Climatronic". Ak sa vo vozidle napríklad nachádza malé dieťa, dokáže režim "sanft" obmedziť vznik prievanu.

Nie všetky častice vo vzduchu sú v interiéri vozidla vítané. Klimatizácia "Air Care Climatronic" preto disponuje peľovým filtrom s aktívnym uhlím a senzorom kvality vzduchu, ktorý kontroluje jeho kvalitu. Výnimočne praktickou funkciou klimatizácie je chladenie odkladacej schránky pred spolujazdcom, vďaka čomu zostane Vaša desiata čerstvá. Klimatizácia "Air Care Climatronic" je štandardom pre vybavenie Highline.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.