Komfortné sedenie pre vaše potomstvo

Integrovaná detská sedačka

Na želanie vám do vášho modelu Touran dodáme až dve integrované detské sedačky. Poskytujú výborné bočné vedenie a sú určené pre deti od troch rokov resp. od výšky 115 cm a hmotnosti od 15 do 36 kg (od skupiny II). Dodatočne sú všetky sedadlá druhého a tretieho radu sériovo vybavené kotviaci okami systému ISOFIX, aby ste aj ďalšie sedačky mohli rýchlo inštalovať. Vaše deti tak aj na dlhých jazdách cestujú pohodlne a primerane deťom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.