Nemusíte hneď kričať

Elektronický zosilňovač hlasu

Ten, kto sedí na zadných sedadlách, nemusí vždy dobre rozumieť, čo vodič hovorí. Aby ste nemuseli prekričať zvuk motora, hudbu z rádiá alebo hluk z exteriéru, pomôže vám elektronický zosilňovač hlasu. Ako súčasť voliteľného balíka "Family" v kombinácii s rádiom "Composition Media" alebo s navigáciou "Discover Media" a "Discover Pro" zosilní váš hlas a prehrá ho cez zadné reproduktory. Ak chcete svojím spolucestujúcim niečo oznámiť, napríklad ďalšiu prestávku, systém pritom využíva hands-free mikrofón.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.