Nemáte ani jednu ruku voľnú a napriek tomu máte všetko pod kontrolou? S "Easy Open" určite

Easy Open

Nezáleží na tom, či máte plné ruky tašiek s nákupom, so športovým výstrojom alebo nesiete vlastné deti: Touran Vám otvára úplne nové možnosti. Praktické bezdotykové otváranie veka batožinového priestoru "Easy Open" - vám umožní otvoriť dvere batožinového priestoru bez toho, aby ste museli čokoľvek položiť na zem.

Voliteľný systém od vybavenia Comfortline identifikuje kľúč hneď, ako sa priblížite k vášmu vozidlu. Dvere batožinového priestoru odomknete jemným pohybom pod zadným nárazníkom vozidla. Tie sa teraz otvoria, aby ste tam mohli uložiť svoje veci. S touto funkciou hravo zvládnete všedný deň a jednoducho naložíte svoju batožinu.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.