Car-Net App-Connect

Vďaka na želanie dodávanej službe App-Connect1 môžete aj počas jazdy jednoducho používať obsah a aplikácie zobrazené na vašom telefóne iPohne™ alebo smartfóne. Aplikácie sa prenesú na displej rádia resp. navigačného systému a prostredníctvom dotykového displeja ich môže vodič pohodlne ovládať. Počas jazdy môžete používať len aplikácie kompatibilne s App-Connect1. Aplikácie, ktoré sa nevzťahujú priamo na vozidlo ako internetové rádiá alebo spravodajské služby, môžete používať tiež. Pre pripojenie smartfónu ponúka Volkswagen hneď tri rozhrania s rôznymi možnosťami: MirrorLink™, CarPlay™ od Apple a Android Auto™ od Google.

Dodáva sa len v kombinácii s rádiom "Composition Media" alebo navigačným systémom "Discover Media". App-Connect zahŕňa technológie MirrorLink™, CarPlay™ a Android Auto™. Dostupnosť služieb App-Connect sa môže v závislosti od krajiny líšiť. Veľa mobilných telefónov podporuje už teraz služby App-Connect a spoločnosť Volkswagen úzko spolupracuje s veľkými výrobcami mobilných telefónov, aby sa široká podpora technológií App-Connect napredovala ďalej. App-Connect "odzrkadlí" špeciálne aplikácie z vášho smartfónu na displej v stredovej konzole vášho modelu Volkswagen. Takže užitočné aplikácie Volkswagen môžete ovládaťprostredníctvom dotykového displeja navigačného systému. V závislosti od aplikácie a technológie môžete okrem toho využívať aj hlasové ovládanie.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.