Car-Net App-Connect

Vďaka na želanie dodávanej službe App-Connect1 môžete aj počas jazdy jednoducho používať obsah a aplikácie zobrazené na vašom telefóne iPohne™ alebo smartfóne. Aplikácie sa prenesú na displej rádia resp. navigačného systému a prostredníctvom dotykového displeja ich môže vodič pohodlne ovládať. Počas jazdy môžete používať len aplikácie kompatibilne s App-Connect1. Aplikácie, ktoré sa nevzťahujú priamo na vozidlo ako internetové rádiá alebo spravodajské služby, môžete používať tiež. Pre pripojenie smartfónu ponúka Volkswagen hneď tri rozhrania s rôznymi možnosťami: MirrorLink™, CarPlay™ od Apple a Android Auto™ od Google.

Dodáva sa len v kombinácii s rádiom "Composition Media" alebo navigačným systémom "Discover Media". App-Connect zahŕňa technológie MirrorLink™, CarPlay™ a Android Auto™. Dostupnosť služieb App-Connect sa môže v závislosti od krajiny líšiť. Veľa mobilných telefónov podporuje už teraz služby App-Connect a spoločnosť Volkswagen úzko spolupracuje s veľkými výrobcami mobilných telefónov, aby sa široká podpora technológií App-Connect napredovala ďalej. App-Connect "odzrkadlí" špeciálne aplikácie z vášho smartfónu na displej v stredovej konzole vášho modelu Volkswagen. Takže užitočné aplikácie Volkswagen môžete ovládaťprostredníctvom dotykového displeja navigačného systému. V závislosti od aplikácie a technológie môžete okrem toho využívať aj hlasové ovládanie.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť