Flexibilný vnútorný priestor až pre siedmich pasažierov

7 sedadiel

Prosím, nastupovať. V novom modeli Touran môže byť cestujúcich o niekoľko viac. Až piati cestujúci jazdia štandardne na samostatných komfortných sedadlách, na želanie sa vďaka tretiemu radu sedadiel môžu pridať ďalší dvaja dospelí alebo deti. Aby sa pohodlne dostali k svojím sedadlám, je vozidlo vybavené funkciou "Easy- Entry", to znamená, že sa vonkajšie sedadlá v druhom rade dajú jednoducho sklopiť a posunúť. Potrebujete vedieť, či sú všetci cestujúci pripútaní? Kontrola zapnutia bezpečnostných pásov pre všetky sedadlá Vás o tom bude určite informovať. A vďaka kotviacim okám systému ISOFIX pri všetkých sedadlách v druhom a treťom rade môžete v modeli Touran bezpečne upevniť až päť detských sedačiek.

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.