Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Z nuly k slobode

Najpredávanejšie SUV v Európe a celosvetovo najúspešnejší Volkswagen súčasnosti teraz ako Volkswagen R. Či už na ceste alebo mimo nej, Tiguan R má odpoveď na takmer všetky otázky bez ohľadu na to, či jazdí po asfalte alebo v teréne. Cestou do kancelárie, pri riešení každodenných povinností alebo ako spoľahlivý partner na rodinnej dovolenke ponúka toto všestranné vozidlo bezpečnosť, pohodlie a predovšetkým plný výkon: v meste, na vidieku alebo na diaľnici.

Tiguan R má veľa predností. Pozrite si tri z nich:

Nové emócie

Vďaka výkonu 235 kW (320 k) budete mať možnosť zažiť pretekársky charakter modelu Tiguan R.

Exteriér

Logo R na maske chladiča a výrazné nárazníky prezentujú jeho silu.

Vaše SUV

Vytvorte z modelu Tiguan R vaše osobné vysokovýkonné vozidlo.

Konfigurátor

Výkon

Nové emócie

Univerzálne vozidlo s výnimočným výkonom

Logo R na zadných dverách signalizuje: S novým členom rodiny si užijete športovú a predovšetkým rýchlu jazdu. S výkonom 235 kW (320 k) a maximálnym krútiacim momentom 420 Nm cítite dynamiku pri každej jazde.

Silný športový temperament

Maximálny charakter R

Toto športové vozidlo prichádza s nezávislým športovým podvozkom DCC s pripojiteľným režimom "Race", progresívnym riadením a novým pohonom všetkých kolies: Systém 4MOTION s vektorovaním krútiaceho momentu R-Performance, vyvinutý špecialistami na výkon z divízie Volkswagen R, vám ponúka novú úroveň jazdnej dynamiky vďaka variabilnému rozdeleniu výkonu na zadné kolesá. Špeciálny zvukový zážitok zabezpečí voliteľný titánový výfukový systém R-Performance značky Akrapovič.

Disky

Výrazný vzhľad

Voliteľné 21-palcové disky z ľahkej zliatiny "Estoril" dodávajú univerzálnemu vozidlu jeho pretekársky charakter. Čierny lakovaný difúzor dotvára športový a emotívny vzhľad.

Dizajn R

Exteriér

Charakter R

Spoznáte predovšetkým podľa prepracovaných predných partií. Mriežka chladiča s novým logom R, výrazné nárazníky a čierne lakované otvory pre prívod chladiaceho vzduchu vylepšujú už aj tak exkluzívny dizajn. Čierny lakovaný difúzor dotvára športový a emotívny vzhľad vozidla.

Sedadlá

Čistý šport

Na exkluzívnych športových sedadlách s integrovanými opierkami hlavy si užijete absolútnu kontrolu a komfort. Príplatkové kožené čalúnenie sedadiel Nappa odzrkadľuje nielen vizuálny prémiový charakter interiéru, ale aj príjemný zážitok pri dotyku.

Interiér

Športové ambientné prostredie

Držanie multifunkčného športového volantu je tiež veľmi príjemné. Vďaka prehľadne usporiadanému kokpitu máte dôležité informácie priamo vo vašom výhľade. Vitajte v najrýchlejšom modeli Tiguan všetkých čias.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.