Spája príjemné s užitočným

App Connect

Voliteľný systém App Connect vám umožňuje pohodlné používanie aplikácií a obsahu.6 Hudba, správy, mapy alebo audio knihy sa prenesú na displej infotainment systému a dajú sa ovládať vo vašom zornom poli. K dispozícii sú tri rozhrania pre pripojenie smartfónov: Apple CarPlay™, Android Auto™ od spoločnosti Google a MirrorLink®. Obzvlášť príjemné je používanie Apple CarPlay™ a Android Auto™ od spoločnosti Google pomocou bezdrôtového pripojenia pre navigačné systémy "Discover Media" a "Discover Pro" a rádio "Ready 2 Discover".2

Viac o App Connect

1) App Connect zahŕňa technológie MirrorLink™, CarPlay™ od Apple a Android Auto™. Počas jazdy je možné spustiť len certifikované aplikácie, aby sa vodič mohol sústrediť na riadenie a nič ho nerozptyľovalo. V tejto súvislosti upozorňujeme, že niektoré aplikácie nemusia byť podporované všetkými tromi technológiami a dostupnosť týchto technológií sa môže líšiť v závislosti od krajiny. Informácie o kompatibilite mobilných telefónov nájdete na nemeckej stránkach pre Apple CarPlay™ https://www.apple.com/de/ios/carplay/, pre Android Auto™ https://www.android.com/intl/de_de/auto/ a pre MirrorLink® https://mirrorlink.com/.


2) Sériové vybavenie pre Polo Style a Polo R-Line

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.