Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Tri písmená, pri ktorých stratíte reč

GTI reprezentuje neobyčajný výkon a veľkú dávku radosti z jazdy. Polo GTI pokračuje v tejto tradícii a svojím dynamickým vzhľadom na seba priťahuje všetku pozornosť.

Výkon

Viac ako 40 rokov prezentuje povestný výkon "GTI" radosť z jazdy. Nový model vás nadchne nielen výkonom, ale tiež modernou technikou, ktorá vás pri jazde podporuje.

Motor Pretože viete oceniť výkon

Ste zvedavý na výkon motora tohto kompaktného športovca? Opäť je vyšší a dosahuje hrdých 147 kW (200 k)! Pri spotrebe si motor TSI udržiava nižšie hodnoty.

Uzávierka diferenciálu XDS Užite si každú zákrutu

Radi režete zákruty? Sériovo dodávaná elektronická uzávierka diferenciálu XDS bráni pretáčaniu kolies. Znižuje sklon k nedotáčavosti a dynamickej jazde zákrutami viac nič nestojí v ceste.

Varianty výbavy

Polo GTI z rôznych perspektív

Výbava & dizajn

Pri pohľade na dynamický vzhľad vozidla je hneď každému jasné, čo ukrýva pod kapotou. Nielen v exteriéri, ale aj v interiéri bol znak GTI dlhou tradíciou, ktorá spája moderný dizajn a pokrokovú techniku.

Exteriér

Ukážte svoj štýl

Model GTI spoznáte už z diaľky - vďaka charakteristickým prvkom GTI v kombinácii s progresívnym dizajnom. Okrem iného tu patria červené dekoračné lišty, šesťuholníková mriežka chladiča, červené brzdové strmene a dynamický dizajn diskov z ľahkej zliatiny.

Viac informácií

Interiér

Zažite atmosféru modelu GTI

Interiér nadväzuje na ikonický dizajn GTI, napríklad charakteristickým dekoračným prešívaním volantu a koberčekov, ale aj poťahov "Clark" s károvaným vzorom. Len na komfort sme kládli väčší dôraz.

Obrázok prezentuje voliteľný dekoračný obklad palubnej dosky a obkladov dverí vpredu v prevedení "Deep Iron Metallic".

Viac informácií

Svetlomety

Pretože chcete dobre vidieť a byť dobre videný

Dva významy silných svetiel: Predné svetlomety s odbočovacou funkciou a svetlá do hmly vyzerajú dobre a poskytujú vám skvelý výhľad na cestu. Koncové svetlá sú štandardne vybavené spoľahlivou LED technológiou.

Viac informácií

Disky

Skvelá ponuka dizajnových diskov

Sériovo dodávané 17-palcové disky z ľahkej zliatiny "Milton Keynes" vynikajú výrazným a sebavedomým vzhľadom. Na želanie je vaše vozidlo vybavené 18-palcovými diskami z ľahkej zliatiny "Brescia", ktoré ponúkajú výhľad na červené brzdové strmene.

Viac informácií

Komfort

Dá sa kombinovať športový charakter s praktickým využitím? Toto umenie ovládajú modely GTI vždy dokonale. Tešte sa na veľkú porciu komfortu - každý deň.

Komfort sedenia
Active Info Display
Panoramatické strešné okno

Sedadlo vám ponúka skvelú oporu

Chcete sedadlo, ktoré oživí tradíciu GTI a poskytne vám oporu počas športovej jazdy? S modelom Polo GTI získate športové sedadlá pre dobré vedenie tela s integrovanou bedrovou opierkou, ktorá pomáha uvoľniť chrbát.

Tento kokpit vám budú závidieť aj pretekári

Voliteľný systém "Active Info Display" vám prináša tachometer, otáčkomer, mapu navigácie a ďalšie užitočné informácie na displej za volantom.

Slnko, vietor a oveľa viac: Toto strešné okno je otvorené všetkým možnostiam

Užite si tie najkrajšie výhľady. Vďaka voliteľnému panoramatickému výklopnému a posuvnému strešnému oknu v modeli Polo máte voľný výhľad na oblohu a prísun čerstvého vzduchu do interiéru vozidla.

Infotainment

Bez ohľadu na to, či musíte počas jazdy telefonovať, potrebujete mať k dispozícii aktuálne dopravné informácie, chcete sa nechať navigovať k cieľu vašej cesty alebo chcete len počúvať hudbu, vaše Polo GTI vám ponúka rôzne možnosti pre pohodlné a jednoduché používanie modernej techniky.

Rádio

Ak chcete, môžete počúvať len rádio

Radi počúvate hudbu v aute, no potrebujete mať stále prístup k najnovším informáciám a nechcete sa vzdať prvotriedneho komfortu? Potom vás nadchnú obidve rádiá, ktoré máte na výber.

Viac informácií

Car-Net

Zabezpečí vám pripojenie ku všetkému, čo je pre vás dôležité

Prostredníctvom smartfónu ste online takmer nepretržite. Tak prečo nie aj v aute? So systémom Car-Net sa dostanete na internet, ktorý vám prinesie mnohé výhody. Čoskoro sa nebudete chcieť vzdať rozmanitých služieb, vďaka ktorým získate prístup k mnohým informáciám.

Viac informácií

Asistenčné systémy

Inteligentné asistenčné systémy v modeli Polo GTI zvyšujú komfort jazdy a pomáhajú vám dobre zvládnuť alebo sa úplne vyhnúť kritickým situáciám. A aj keď tieto systémy ani nepostrehnete, je príjemné vedieť, že sú vám k dispozícii.

Asistenčné systémy

Systém rozpoznania chodcov

Späť na prehľad

Aj keď sú cesty plné, môžete jazdiť uvoľnene

Systém rozpoznania chodcov, dodávaný na želanie, je systém od spoločnosti Volkswagen, ktorý dokáže, v rámci možností daných systémom, predchádzať nehodám s chodcami alebo zmierniť ich následky.

Blind Spot monitor

Späť na prehľad

Takto pomáha pri zmene jazdného pruhu a vyparkovaní vozidla

Blind Spot monitor s funkciou vyparkovania, dodávaný na želanie, vás v rámci možností daných systémom upozorňuje počas jazdy na vozidlá, ktoré sa nachádzajú v mŕtvom uhle. A funkcia vyparkovania vozidla kontroluje pri cúvaní oblasť po bokoch vozidla.

Systém rozpoznania únavy

Späť na prehľad

Aby vás únava nedobehla

Neúnavne sleduje, či nie ste unavený vy: systém rozpoznania únavy. Hneď ako systém v rámci svojich možností zaregistruje odlišnosti v riadení vozidla od riadenia plne koncentrovaného vodiča, reaguje výstražným zvukovým signálom. Súčasne sa na palubnom počítači objaví vizuálny symbol, ktorý vodičovi odporučí, aby si urobil prestávku.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen