Zažite atmosféru modelu GTI

Interiér

Komfort modelu Polo GTI prekoná vaše očakávania. Sériovo dodávané rádio "Composition Colour" ovládate pohodlne pomocou športového multifunkčného volantu. Veniec volantu je potiahnutý kožou a ozdobený červeným prešívaním. Tento výrazný detail nájdete aj na radiacej páke a koberčekoch. Intenzívnejšiu náladu GTI zabezpečujú športové sedadlá "Clark" v titánovo-čiernom prevedení s charakteristickým károvaným vzorom a červeným prešívaním. Sériovo dodávaná bedrová opierka vám uvoľní chrbát. Optimálnu polohu tela si zachováte aj počas dlhých jázd, keď už svalstvo začína ochabovať. Vyhnete sa tak bolesti chrbtice kvôli nesprávne polohe pri sedení.

Obrázok prezentuje voliteľný dekoračný obklad "Deep Iron Metallic" palubnej dosky a obkladov dverí vpredu.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen