Polo Upokojujúco bezpečné. Upokojujúco inovatívne.

Vie, ako urobiť dojem bezpečnosťou.

V modeli Polo vás tak rýchlo nič nevyvedie z miery. Pretože je vybavený väčším počtom asistenčných systémov ako kedykoľvek predtým. Tieto systémy môžu nepretržite kontrolovať cestu, upozorniť vodiča a v kritických situáciách dokonca zasiahnuť do riadenia vozidla. Ale je jedno, ako komfortne cestujete. Vždy vás nadchne nanovo.

Dôveru si treba zaslúžiť.

Niekedy sa však vytvorí okamžite. Ako pri modeli Polo. Postará sa o to sebavedomý dizajn s čistými líniami a peknými detailmi na maske chladiča s chrómovými prvkami alebo modifikovanom nárazníku. Vďaka tomu má suverénny vzhľad a vyžaruje bezpečnosť - ešte skôr, ako nastúpite.

Výnimočné a výrazné.

Na želanie dodávané LED svetlomety majú rovnako dynamický dizajn ako celá karoséria. Svetlo vytvorené diódami má farbu podobnú dennému svetlu a tým je veľmi príjemné pre ľudské oko. Okrem toho poskytujú v porovnaní s halogénovými svetlometmi väčší svetelný výkon. Vďaka tomu výborne osvetľujú cestu a tým zvyšujú bezpečnosť.

Galéria

Polo z rôznych perspektív.

Polo z rôznych perspektív.

Infotainment

Telefonovanie

S oboma rukami na volante telefonujete bezpečnejšie.

Ak chcete, zostaňte aj počas jazdy dostupný na telefóne. S balíkom "Connectivity paket" dodávaným na želanie máte obe ruky voľné a dopravu pod kontrolou. Vďaka USB pripojeniu môžete prostredníctvom systému infotainment využívať externé audio zdroje, napríklad MP3 prehrávače. Vo vozidle môžete tiež vytvoriť WiFi hotspot - s na želanie dodávaným zariadením "CarStick" v kombinácii s navigačným systémom "Discover Media".

Car-Net "Guide & Inform"

Jazdíte s pripojením na internet.

Internet môže byť užitočný v mnohých oblastiach života, dokonca aj v aute. S aktuálnymi údajmi máte prehľad o tom, čo sa deje v premávke. Vašu trasu si tak môžete dopredu naplánovať alebo zmeniť. Online služby "Car-Net Guide & Inform" dodávané na želanie vám vedia ponúknuť oveľa viac.

App-Connect

Váš Volkswagen sa zmení na smartfón na kolesách.

Váš smartfón vám v mnohých prípadoch zjednodušuje všedný deň. So službou App-Connect1 dodávanou na želanie vám môže byť užitočný aj počas jazdy. Aby ste sa mohli sústrediť na jazdu, môžete kompatibilné aplikácie pohodlne ovládať pomocou dotykového displeja vášho infotainment systému.

Rádio a navigácia

Je príjemné, môcť si sám vybrať kopilota.

Vo vašom vozidle určujete vy, aká hudba sa bude počúvať. Preto máte na výber dve rádiá: s vhodnými reproduktormi, technikou, ktorá sa jednoducho ovláda a rôznymi možnosťami pripojenia externých zdrojov. Alebo sa môžete rozhodnúť pre navigačný systém, ktorý splní všetky vaše multimediálne želania.

Hlasové ovládanie

Váš systém infotainment rozumie, čo chcete.

S hlasovým ovládaním využívate vo vašom vozidle rýchlejší a jednoduchší spôsob ovládania systému infotainment a rôznych iných funkcií. Hlasom môžete ovládať aj rádio "Composition Media" a navigačný systém "Discover Media" dodávané na želanie.

Veľký svet infotainment systému

Najlepšia zábava medzi štartom a cieľom:
Tu nájdete všetky informácie o rádiách a navigačných systémoch, prípravách pre mobilné telefóny a systéme Car-Net od spoločnosti Volkswagen.

Asistenčné systémy

ACC & Front Assist

Aj v hustej premávke môžete jazdiť uvoľnene.

Aj vy si niekedy želáte asistenčný systém, ktorý bude sledovať vozidla pred vami namiesto vás? S na želanie dodávaným automatickým distančným radarom ACC a systémom sledovania okolia "Front Assist" vrátane funkcie City Break, ktoré sú súčasťou balíka môžete jazdiť uvoľnene.

Cúvacia kamera "Rear View"

Pretože vzadu nemáte oči.

Cúvacia kamera "Rear View" dodávaná na želanie vám umožňuje vidieť prekážky za vozidlom. Kamera integrovaná v zadnej časti vozidla prenáša obraz na displej informačného systému. Vďaka nej je parkovanie výrazne jednoduchšie a môžete lepšie vidieť prekážky za vozidlom.

Systém rozpoznania únavy

Aby vás únava nedobehla.

Neúnavne sleduje, či nie ste unavený vy: systém rozpoznania únavy. Hneď ako systém v rámci svojich možností zaregistruje odlišnosti v riadení vozidla od riadenia plne koncentrovaného vodiča, reaguje výstražným zvukovým signálom. Súčasne sa na palubnom počítači objaví vizuálny symbol, ktorý vodičovi odporučí, aby si urobil prestávku.

Multikolízna brzda

Nehoda by nemala spôsobiť následné kolízie.

Sériovo dodávaná multikolízna brzda zabezpečuje to, aby sa po kolízii nestalo už nič nebezpečné. Systém je tu preto, aby po kolízii nedošlo k ďalším nehodám alebo sa zmiernili následky prípadných následných kolízií resp. aby vozidlo nedostalo šmyk.

Efektívnosť

Motory

Profitujete z vysokej hnacej sily pri nízkej spotrebe paliva.

Jazdíte radi a veľa a chceli by ste mať čo najnižšiu spotrebu paliva? Naše naftové motory TDI a benzínové motory sú optimalizované tak, aby boli čo najúspornejšie a spĺňali emisnú normu Euro 6.

BlueMotion Technology

Keď má nízka spotreba pre vás veľký význam.

Keď sa rozhodnete pre Volkswagen s BlueMotion Technology, získate model, ktorý prostredníctvom inteligentnej spolupráce rôznych optimalizácií prispieva k nižšej spotrebe paliva.

Dvojspojková prevodovka DSG

Rýchlejšie a úspornejšie radenie rýchlostných stupňov.

Dvojspojková prevodovka DSG vám umožňuje plynulé radenie rýchlostných stupňov bez straty krútiaceho momentu. Pritom spája výhody manuálnej a automatickej prevodovky a môže prispieť k nižšej spotrebe paliva.

Komfort

Alcantara/koža

Doprajte si v interiéri kvalitné prvky.

Vidieť, cítiť a ovoňať, ako dokáže Alcantara a koža posunúť komfort v interiéri na ešte vyššiu úroveň. Táto exkluzívne výbava dodávaná na želanie sa tiež postará o športový vzhľad vnútorného priestoru.

Poťahy a vzory

Nad týmito látkami budete žasnúť.

Posaďte sa na konzervatívne krásne poťahy sedadiel, ktoré sa ľahko čistia. Bez ohľadu na to, pre ktorú výbavu sa rozhodnete: Materiál je pevný a príjemný na dotyk.

Komfort

Auto sa na cestách mení na oddychovú zónu.

Bez ohľadu na to, či jazdíte dlhé alebo krátke trasy, často alebo len niekedy: Vďaka rôznym komfortným funkciám je jazda v modeli Polo skutočne príjemná.

Združený prístroj

Jazdite predvídavo.

Na displeji združeného prístroja sú relevantné informácie o vozidle prehľadne zobrazené. Takže na prvý pohľad nájdete všetky dôležité informácie.

Fakty & Ceny

Ďalšie kroky